Hádka z žárlivosti budila před čtvrtou ráno obyvatele paneláku v Husově ulici

0
614
Ilustrační foto: Pixabay.com

V neděli 18. července v 9.47 hodin vyjeli strážníci do ulice Obce Ležáků, kde občan na komunikaci zpozoroval uhynulou kočku. Hlídka zvíře vyzvedla a dopravila do areálu Technických služeb v Sečské ulici, kde bylo umístěno do speciálního mrazicího boxu, odkud bylo následně předáno k odborné likvidaci.

Odchycený jezevčík putoval do kotce v psím útulku

Po 17. hodině kontaktoval strážníky občan s tím, že jeho dcera u supermarketu ve Václavské ulici odchytla volně pobíhajícího psa. Strážníci jezevčíka od mladé ženy převzali. Vzhledem k tomu, že se majitele podle mikročipu umístěného na jeho těle nepodařilo zjistit, byl pes dopraven do útulku v Sečské ulici, kde byl umístěn do připraveného kotce.

Čtyři parkovačky po upozornění v Hradištní ulici

V 19.18 hodin bylo oznámeno na linku 156, že u jednoho z domů v Hradištní ulici parkuje nesprávně automobil, jenž ostatním vozidlům komplikuje projetí. Hlídka proto po příjezdu do ulice umístila na čtyři nesprávně stojící automobily výzvy pro nepřítomné řidiče, přičemž průjezdnost pro ostatní vozidla zde byla zachována.

Auto s otevřeným okénkem ve Svěchyňově ulici

O sedm minut později obdrželi strážníci informaci o tom, že ve Svěchyňově ulici parkuje automobil s otevřeným okénkem, přičemž se v jeho okolí nikdo nenachází. Strážníci provedenou lustrací zjistili jeho majitele a kontaktovali jej. Dotyčný se po chvíli dostavil na místo a vozidlo řádně zajistil.

Muž opakovaně křičel a vstupoval do vozovky

Ve 22.24 hodin oznámil na tísňovou linku občan, že u jedné z místních okružních křižovatek se pohybuje neznámý muž, jenž křičí a opakovaně vstupuje do vozovky. Z důvodu vytížení hlídky byla při prověření tohoto oznámení požádána o spolupráci Policie ČR, jež na místo vyslala policisty.

Muž usnul a nechal nahlas puštěnou hudbu

Ve 22.40 hodin byli strážníci přivoláni do Markovic, kde z jednoho z domů vycházela hlasitá hudba, jež v okolí rušila noční klid. Hlídka kontaktovala obyvatele příslušné budovy, jenž uvedl, že během poslechu reprodukované hudby usnul. Následně muž hudbu ztišil a po vyřešení přestupku strážníci odjeli.

Hádka z žárlivosti budila obyvatele paneláku

V 03.55 hodin upozornil strážníky občan na to, že z konkrétního bytu panelového domu v Husově ulici zní od půlnoci hádka, která v budově ruší noční klid. Strážníci kontaktovali obyvatele příslušného bytu, kteří uvedli, že mezi nimi došlo ke vzájemné slovní rozepři z důvodu žárlivosti, a za své jednání se omluvili. Hlídka na místě vyřešila jejich přestupky a poté odjela.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here