Motocykl neměl ve společné kolárně bytového domu ve Škroupově ulici co dělat

0
541
Foto: Pixabay.com

V pondělí 19. července asi v 10.15 hodin přivolala žena strážníky do Městského parku, kde na parkovišti zpozorovala pod stojícím automobilem mládě ptáka, jež samo nedokázalo vzlétnout. Hlídka po příjezdu mladou poštolku odchytla a prozatím ji umístila ve služebně, kde ji později převzal do péče přivolaný pracovník záchranné stanice živočichů.

Nebezpečně vychýlený obrubník na Tylově nábřeží

V 11.09 hodin obdrželi strážníci informaci o tom, že se na Tylově nábřeží nachází nebezpečně vychýlený obrubník. Strážníci na místě shledali, že nebezpečné místo bylo již řádně označeno dopravním kuželem, proto hlídka o zjištěných skutečnostech učinila zápis do knihy závad, aby byla v této věci neodkladně zjednána náprava.

V ulici V Hliníkách byl odchycen zatoulaný pes

Před 19. hodinou oznámil na linku 156 občan, že u jednoho z domů v ulici V Hliníkách odchytl volně pobíhajícího psa, jehož majitel se nikde poblíž nenacházel. Strážníci od muže odchycené zvíře převzali a následně podle evidenční známky umístěné na jeho obojku zjistili majitele. Dotyčného hlídka následně kontaktovala v místě jeho bydliště, kde mu po vyřešení přestupku psa v pořádku vydala.

Motocykl v kolárně domu ve Škroupově ulici

Ve 21.32 hodin se obrátil na strážníky s žádostí o pomoc obyvatel panelového domu ve Škroupově ulici, jenž uvedl, že v budově někdo zaparkoval do společné kolárny motocykl, což je přísně zakázáno. Dotyčný dále sdělil, že netuší, komu z jeho sousedů tento dopravní prostředek patří, a proto jej nemůže sám vyzvat, aby motocykl z kolárny neprodleně odstranil. Hlídka zjistila majitele motocyklu a prostřednictvím jeho otce jej na problém upozornila. Dotyčný poté svůj motocykl neprodleně přeparkoval.

Hlasitý televizor rušil noční klid v Revoluční ulici

Přesně ve 23 hodin vyjeli strážníci do Revoluční ulice, kde obyvateli bytového domu zněl hlasitě televizor, jenž rušil noční klid. Hlídka v budově shledala, že zvuk televizního přijímače zní z jiného bytu, než bylo uvedeno v oznámení. Protože na opakované zvonění strážníků nikdo z obyvatelů příslušného bytu nereagoval a s hlídkou nekomunikoval, byla událost s odpovědným člověkem dořešena během následujícího dne.

Automobil s otevřeným okénkem v Topolské ulici

Ve 23.51 hodin oznámil na tísňovou linku občan, že na parkovišti u restaurace v Topolské ulici zaregistroval stojící automobil s otevřeným okénkem, přičemž se v jeho okolí nikdo nenacházel. Hlídka po příjezdu k vozidlu zjistila jeho majitelku, avšak nepodařilo se ji kontaktovat.

Auto u nákladové rampy komplikovalo zásobování

Před šestou ráno kontaktovala strážníky pracovnice prodejny potravin v Havlíčkově ulici, neboť zde jeden z automobilů parkoval u nákladové rampy, čímž komplikoval zásobování prodejny. Hlídka kontaktovala majitele příslušného vozidla a dotyčný poté ihned zajistil přeparkování svého automobilu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here