Poplach kvůli neznámému předmětu na kolejích v ulici K Májovu. Šlo jen o polystyrenovou desku

0
169
Foto: Pixabay.com

V sobotu 24. července krátce před desátou dopoledne bylo oznámeno na linku 156, že u budovy Všeobecné zdravotní pojišťovny v Havlíčkově ulici stojí uprostřed komunikace kontejner na odpad. Strážníci tedy nádobu na odpad umístili na chodník a poté do knihy závad zanesli požadavek, aby byl kontejner umístěn na původní místo v křižovatce ulic Svatopluka Čecha a Vrchlického.

Z neznámého předmětu na kolejích se vyklubal polystyren

V 18.06 hodin informoval strážníky občan o tom, že ze železničního přejezdu v ulici K Májovu zpozoroval v dálce na kolejích ležící neznámý předmět. Operátor městské policie informaci telefonicky předal příslušnému výpravčímu drah, jenž byl připraven v případě potřeby pozdržet odjezd pravidelného spoje. Na místo vyjela neprodleně hlídka, která na kolejích zaregistrovala polystyrenovou desku, kterou vyzvedla a umístila do příslušné nádoby na odpad. O zjištěných skutečnostech byl poté vyrozuměn výpravčí.

Stížnost na nevhodné chování fotbalových fanoušků

Večer před půl desátou byli strážníci přivoláni do Slatiňan, kde se u sokolovny v Tyršově ulici zdržovali fotbaloví fanoušci a nevhodně se zde chovali. Hlídka prověřila okolí příslušné budovy a následně i celou lokalitu, avšak tyto osoby tady nezastihla.

Tři ukrajinští dělníci znepokojili v Topolské ulici ženu

Ve 23.15 hodin upozornila žena strážníky na to, že u budovy fitcentra v Topolské ulici parkuje automobil konkrétní tovární značky, v jehož interiéru sedí podezřelí muži. Oznamovatelka dále uvedla, že mohou ve vozidle sledovat mobilní telefon, nebo se chystat ke spánku, zároveň však vyslovila podezření, že by se zde tyto osoby mohly připravovat k odcizení některého ze zaparkovaných automobilů, či katalyzátorů z nich. Strážníci v posádce uvedeného vozidla zjistili tři ukrajinské dělníky, bydlící v přilehlé ubytovně, kde platí zákaz kouření, proto muži chodí kouřit do svého vozidla. Po tomto zjištění hlídka odjela.

Hluční hosté restaurace měli po půlnoci rušit noční klid

Před jednou hodinou v noci bylo oznámeno na tísňovou linku, že má jedna z restaurací ve Filištínské ulici otevřené vstupní dveře a hluční hosté, kteří se nacházejí uvnitř podniku, svým křikem ruší noční klid. Strážníci tedy obsluhu příslušné restaurace vyzvali, aby dveře uzavřela. Poté byl v okolí klid. Po vyřešení přestupku hlídka odjela.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here