U chrudimského Albertu měla podezřelá žena vybírat peníze pro neslyšící

0
590
Ilustrační foto: Roman Zahrádka

Ve středu 21. července v 11.55 hodin přijali strážníci oznámení, v němž oznamovatelka uvedla, že se na čerpací stanici v Pardubické ulici nachází mrtvý zajíc. Strážníci tedy umístili zvíře do přepravního pytle a následně je převezli do mrazicího boxu v areálu Technických služeb, odkud bylo předáno k odborné likvidaci.

Tři parkovačky za stání na veřejné zeleni

Ve 14.50 hodin oznámila žena na linku 156, že v Podfortenské ulici parkují vozidla na veřejné zeleni. Oznámení zde bylo proto vyřešeno umístěním tří výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

Podezřelá žena vybírala peníze pro neslyšící

Krátce po 16. hodině vyjížděla hlídka k obchodnímu domu Albert, kde se na parkovišti měla nacházet podezřelá žena, která zde měla od kolemjdoucích vybírat finanční hotovost v rámci sbírky na neslyšící. Strážníci provedli kontrolu uvedeného parkoviště, avšak žena se na místě již nenacházela.

Děti měly podle muže dělat na hřišti nepořádek

V 18.24 hodin se na strážníky obrátil oznamovatel, který žádal o kontrolu Fibichovy ulice. Podle jeho sdělení mělo několik dětí na zdejším hřišti dělat nepořádek, honit se a prát. Strážníci zkontrolovali uvedenou lokalitu, kde bylo zjištěno několik dětí, hrajících si na hřišti a v jeho okolí. Žádné přestupkové jednání zde však nebylo zjištěno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here