Muž vyháněl mladou přítelkyni ze společného bytu v ulici S. K. Neumanna

0
496
Foto: Pixabay.com

V pondělí 26. července v deset dopoledne bylo oznámeno na linku 156, že v Průmyslové ulici parkuje cizí automobil před vjezdem do areálu zdejší firmy. Hlídka na místě shledala dvě nesprávně stojící vozidla, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Parkovačka po oznámení občana v Úzké ulici

Přibližně o půl hodiny později vyjeli strážníci na základě oznámení občana do Úzké ulice, kde stál automobil na chodníku. Hlídka tedy i na toto vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Místní opilec dělal vyrvál u večerky v Pardubické ulici

V 17.36 hodin požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, a to vzhledem k vytížení vlastních hlídek, neboť bylo třeba prověřit oznámení, že se u večerky v Pardubické ulici zdržuje neznámý opilý muž. Strážníci na místě zastihli místního podnapilého občana. Po chvíli se k hlídce dostavil soused dotyčného, jenž strážníkům přislíbil, že muže převezme do své péče a odvede jej domů. O zjištěných skutečnostech byla poté vyrozuměna Policie ČR.

Strážníci byli přivoláni k paneláku ve Fibichově ulici

Krátce před 21. hodinou byli strážníci přivoláni k panelovému domu ve Fibichově ulici, kde měla posedávat skupinka mladých lidí, jež se chovala hlučně a činila zde nepořádek. Hlídka u budovy zastihla několik mladíků, kteří vzájemně komunikovali a přitom poslouchali reprodukovanou hudbu. Vzhledem k tomu, že strážníci žádné znečistění v okolí nezaregistrovali a protiprávní jednání v jejich počínání neshledali, přítomné osoby poučili. Skupina mladých lidí poté místo opustila.

Muž vyháněl mladou přítelkyni ze společného bytu

Ve 22.11 hodin požádala strážníky o spolupráci Policie ČR, neboť bylo třeba řešit oznámení obyvatelky ulice S. K. Neumanna, jež uvedla, že jí její přítel po návratu domů vzal mobilní telefon. Strážníkům po příjezdu tato mladá žena sdělila, že ji partner zároveň vyhání ze společného bydliště. Hlídka následně jednala s dotyčným, jenž uvedl, že mají v současné době s přítelkyní drobné neshody ohledně jejich společného soužití. Protože oznamovatelka ani její přítel nežádali po strážnících dalšího šetření události s tím, že se společně a v klidu na všem domluví, hlídka je řádně poučila a poté odjela.

Dvojice bezdomovců na zastávce měla rušit noční klid

V 00.24 hodin bylo oznámeno na tísňovou linku, že v autobusové zastávce na Pardubické ulici sedí bezdomovci, kteří křikem ruší noční klid. Strážníci na místě zastihli dva muže bez domova, kteří vzájemně tiše komunikovali. Jakmile je hlídka poučila, jeden z nich vstal a zastávku opustil.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here