Zákazník se rozčiloval, když ho ostatní upozornili, že nemá respirátor. Nakonec si ho musel koupit a nasadit v přítomnosti strážníků

1
392
Foto: Pixabay.com

V neděli 25. července v 10.05 hodin byli strážníci přivoláni do supermarketu v ulici SNP, kde se na prodejní ploše prodejny pohyboval zákazník, jenž neměl zakryté dýchací cesty. Když jej na tuto povinnost ostatní lidé upozornili, rozčílil se. Hlídce po příjezdu dotyčný sdělil, že svůj respirátor zapomněl při odchodu doma. Zákazník poté v přítomnosti strážníků zakoupil nový respirátor a řádně jej použil. Po vyřešení události hlídka odjela.

1 komentář

  1. To je zpráva, ne jako na KuštNovinách https://chrudimskenoviny.cz/kategorie/krimi/skoncil-muz-bez-respiratoru-v-poutech-na-zemi . „Skončil muž bez respirátoru v poutech na zemi?“, „Zaklekli snad policisté na muže v chrudimském supermarketu?“.
    Co má dělat policista, když ho někdo neposlechne? Omluvit se, že obtěžoval? TO jde jen u Janouška a spol. A nejmenovaných flákavých poslanců. Navíc začne vždycky někdo točit až následek, aby bylo halo. Jestli se takhle lidé začnou chovat i na silnici a v práci, jako při koroně, pozdrav nás.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here