Chlapík hodil v Havlíčkově ulici do řeky dětský kočárek

0
635
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve středu 4. srpna krátce před půl jedenáctou dopoledne vyjížděla hlídka do ulice V Hliníkách, kde měl na chodníku sedět jeden z místních bezdomovců. Strážníci na místě zjistili, že jde o muže ze Skutče, který jevil známky silné opilosti. Jelikož nebyl schopen samostatné chůze, ani komunikace s hlídkou, byla na místo přivolána záchranka, jejíž posádka si muže od strážníků převzala.

Podezřelá sbírka pro neslyšící před supermarkety

V 11.25 hodin oznámila žena na linku 156, že se u obchodních domů Albert a Kaufland pohybuje muž, který se snaží od kolemjdoucích vybírat finanční hotovost v rámci sbírky na neslyšící. Hlídka provedla kontrolu uvedené lokality a přilehlého okolí, avšak muže odpovídajícího popisu nenalezla.

Bezdomovec po sobě musel uklidit nepořádek

V 13.43 hodin přijali strážníci oznámení, že se na Palackého třídě nachází bezdomovec, který zde vyhazuje odpad z kontejneru na chodník. O chvíli později bylo zjištěno, že jde o muže z Chrudimi. Za přítomnosti hlídky odpad vrátil zpět do kontejnerů a místo řádně uklidil.

Upozornění na mládež posedávající na okenních parapetech

V 17.10 hodin byli strážníci přivoláni do Fibichovy ulice, kde se měla nacházet mládež, která zde měla posedávat na okenních parapetech a chovat se údajně nevhodně. Strážníci zde při kontrole zjistili dvě skupinky dětí, které byly následně poučeny, aby nesedaly na parapety a neopíraly se o okna domu. Žádné jiné nevhodné chování zde nebylo zjištěno, stejně jako zde nebylo zjištěno žádné poškození parapetů či oken.

Hlídka hledala před Komerční bankou ležícího muže

V 19.20 hodin požádala strážníky o spolupráci operátorka Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje, která hlídku žádala o prověření oznámení o ležícím muži, který se má nacházet v Široké ulici, v blízkosti Komerční banky. Strážníci provedli kontrolu uvedeného místa a blízkého okolí, avšak muže zde nenalezli.

Chlapík hodil v Havlíčkově ulici do řeky dětský kočárek

Okolo 20. hodiny prověřovala hlídka oznámení, v němž muž uvedl, že se v Havlíčkově ulici nachází skupina osob a někdo z této skupiny hodil do řeky dětský kočárek. Hlídka na místě jednala s mužem ze Skutče, který se doznal, že kočárek do řeky hodil on. Za přítomnosti hlídky kočárek z řeky vytáhl.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here