Folkaři si užijí v Hlinsku, příznivci americké kultury v Pardubicích

0
652

O těchto (nejen) hudebních festivalech už jsme psali, takže jen připomínáme: Hlinecký folkový špekáček se koná v areálu Cihelka v pátek 13. a sobotu 14. srpna. Páteční večer ozdobí Nezmaři, sobotní program láká na Poutníky, kapelu Neřež či Pavla Dobeše. Vstupenky lze sehnat online na stránkách www.ticketportal.cz.

Na pardubickém dostihovém závodišti se v sobotu 14. srpna uskuteční Friends Fest, šestý ročník rodinné zábavy plné Ameriky. Opět se představí stovky automobilů a motocyklů legendárních značek včetně veteránů. Bohatý program nabídne i disciplíny skutečného rodea, dřevorubeckou show, soutěž v pojídání chilli papriček a dokonce turnaj v koňském pólu. Chybět nebude indiánská vesnice či 7. kavalérie generála Custera. Hudebními taháky jsou koncerty zpěvačky Kataríny Knechtové a skupiny Žlutý pes. Kdo by neznal hity jako Sametová, Náruživá či Indiánská dýmka míru?

Areál se pro návštěvníky otevře v 10 hodin. Lístek lze do 13. srpna pořídit na webu festivalu za 300 korun, přímo na místě bude o stokorunu dražší.

Napsal: Miloš Pelikán

Video: Koncerty Českého rozhlasu, Katarína Knechtová, zlutypesVEVO
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here