Kdo zapálil před druhou v noci přístřešek nákladové rampy na Borzně?

0
582
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pondělí 9. srpna tři minuty po poledni obdrželi strážníci informaci o tom, že na Borzně polehávají na chodníku bezdomovci. Při příjezdu strážníků seděly tyto osoby bez domova na lavičce. Hlídka v tomto případě protiprávní jednání neshledala, proto tyto lidi poučila a poté odjela.

Strážníci vykázali od budovy úřadu rozhádanou trojici

V 13.50 hodin požádala strážníky o spolupráci Policie ČR, neboť bylo třeba prověřit oznámení o podezřelém muži, jenž se pohyboval u budovy úřadu v Pardubické ulici. Hlídka na místě zastihla trojici lidí, jež na sebe vzájemně slovně útočila. Všechny tyto osoby strážníci odsud vykázali.

Bezdomovci měli obtěžovat zákazníky supermarketu

Po 14. hodině kontaktoval strážníky pracovník ostrahy hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové s tím, že právě obdržel informaci od zákazníka, že se před jejich prodejnou nachází bezdomovci, kteří zde obtěžují zákazníky. Při příjezdu strážníků k hypermarketu tito dva lidé odsud odešli pryč.

Stížnost na nesprávně parkující dodávku v Hradištní ulici

V 17.56 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v Hradištní ulici nesprávně parkuje dodávkové vozidlo. Hlídka ulici prověřila, avšak zmíněný automobil tady nezaregistrovala.

Muž našel ve své garáži ve Sladkovského ulici několik ježků

V 19.05 hodin vyjeli strážníci do Sladkovského ulice, kde místní obyvatel zpozoroval ve své garáži několik ježků. Hlídka tuto ježčí rodinku po telefonické konzultaci se záchrannou stanicí živočichů dopravila do služebny, kde tato zvířata o chvíli později převzal do své péče pracovník záchranné stanice.

Kdo zapálil před druhou v noci přístřešek nákladové rampy?

Krátce před druhou hodinou v noci obdrželi strážníci informaci o tom, že u nákladových ramp nákupního centra na Borzně hoří plechový přístřešek. Strážníci po příjezdu k požáru vyrozuměli Hasičský záchranný sbor, jenž byl o události již informován. Hlídka setrvala na místě, kde postupovala podle pokynů hasičů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here