Sršní hnízdo v parku Střelnice se hasičům nepodařilo zlikvidovat. Strážníci museli místo obehnat páskou

0
467
Foto: Pixabay.com

Ve středu 11. srpna krátce před desátou dopoledne byli strážníci přivoláni do Škroupovy ulice, kde před areálem firmy parkovaly kamiony takovým způsobem, že v tomto úseku komplikovaly ostatním automobilům projetí. Hlídka však u příslušného podniku žádná nákladní vozidla nezastihla a protiprávní jednání řidičů zde nezaregistrovala.

Ve slatiňanské Kaštance volně pobíhal pes

V 10.10 hodin bylo oznámeno na linku 156, že ve slatiňanské Kaštance volně pobíhá pes, přičemž jeho majitel se nikde poblíž nenachází. Strážníci před příjezdem na místo obdrželi informaci od oznamovatele o tom, že zvíře již odvedla jeho majitelka.

Sršní hnízdo v parku Střelnice se nepodařilo zlikvidovat

Před polednem obdrželi strážníci informaci, že se v parku na Střelnici nachází sršní hnízdo a mohlo by tady dojít k pobodání lidí žihadly. Hlídka příslušné místo prověřila a poté do parku přivolala Hasičský záchranný sbor, jehož příslušníkům se ale sršně zlikvidovat nepodařilo. Strážníci proto nebezpečné místo ohraničili technickým prostředkem a zakázali do něj osobám vstup. Věc dořeší příslušný odbor městského úřadu.

Dva ohlášené dopravní přestupky v Průmyslové ulici

V 13.13 hodin vyjeli strážníci do Průmyslové ulice, kde nesprávně parkovaly dva automobily. Hlídka na místě zastihla jedno vozidlo, jehož řidiče se následně podařilo telefonicky kontaktovat. Dotyčný po vyřešení přestupku se strážníky automobil přeparkoval.

Auto zaparkované v Husově ulici mělo otevřené okénko

Ve 14.05 hodin kontaktoval strážníky občan s tím, že u domu v Husově ulici zpozoroval zaparkovaný automobil s otevřeným okénkem, přičemž se v jeho okolí nikdo nenacházel. Strážníci provedenou lustrací zjistili majitelku příslušného vozidla, kterou se však hlídce nepodařilo kontaktovat.

V Husově ulici u popelnic usnul muž ze Skutče

V 17.10 hodin bylo oznámeno na tísňovou linku, že v Husově ulici u popelnic leží na zemi neznámý muž. Hlídka v něm zjistila obyvatele Skutče, jenž uvedl, že tady usnul. Následně odsud dotyčný odešel pryč.

Zloděj odešel z chrudimského supermarketu s pokutou

Přibližně o půl hodiny později byli strážníci přivoláni do hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové, kde došlo ke krádeži zboží. Přítomný podezřelý muž z Pardubic se ke svému úmyslnému jednání doznal a hlídka s ním vyřešila jeho přestupek proti majetku uložením pokuty. Zadržené láhve alkoholu byly vráceny zpět do prodeje.

Na cyklostezce poblíž Palackého třídy ležely dvě osoby

V 18.23 hodin obdrželi strážníci informaci od ženy o tom, že na cyklostezce na Palackého třídě leží na zemi osoby. Při příjezdu hlídky tito lidé bez domova vstali a odešli odsud.

Nález cizí peněženky s doklady ve Vrchlického ulici

Po 20. hodině vyjeli strážníci do Vrchlického ulice, kde místní obyvatelka nalezla cizí peněženku s doklady a s finanční hotovostí. Hlídka peněženku i s jejím obsahem od ženy převzala a poté ji uložila do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu v Chrudimi.

Na chodníku v ulici K Presům se prý zabydleli bezdomovci

Ve 22.10 hodin poukázal anonym na to, že se v ulici K Presům na chodníku zabydleli bezdomovci. Hlídka zde tyto osoby bez domova zastihla na odchodu.

Hlídka hledala ve Václavské ulici chodce v tmavém oblečení

V 01.06 hodin bylo oznámeno na linku 156, že se ve Václavské ulici pohybuje chodec oblečený do tmavého oblečení prostředkem silnice. Hlídka ulici prověřila, avšak tuto osobu zde nezaregistrovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here