Hlídka strážníků řešila spor bývalých manželů při předání dítěte

1
610
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pátek 13. srpna v 19.30 hodin oznámila žena na linku 156, že má problémy s bývalým manželem při předání dětí. Hlídka na místě zjistila, že šlo o spor ohledně střídavé péče, která však doposud nebyla upravena soudním rozhodnutím. Za přítomnosti hlídky se oba domluvili, jak budou věc dále řešit.

Děti na střeše domku v ulici v Hliníkách

Krátce před půl osmou večer vyjížděla hlídka do ulice V Hliníkách, kde se měly na střeše domku pohybovat děti. Při příjezdu hlídky na místo byla již trojice dětí na ulici. Hlídkou byly řádně poučeny a z místa následně odešly.

Muž měl na Janderově kopat do svého psa

Pět minut před půlnocí přijali strážníci oznámení, že má v Janderově nějaký muž kopat do svého psa. Hlídka na místě jednala s oznamovatelem, který sdělil, že muž se psem odešel neznámo kam. Strážníci provedli kontrolu okolí, muž odpovídající popisu nebyl nalezen.

Lidé si stěžovali na hlasitou hudbu z Janderova

Na stejné místo se hlídka vrátila o dvě hodiny později, tentokrát odtud měla znít hlasitá hudba, která rušila noční klid. Provedenou kontrolou nebyl zjištěn žádný hluk, na místě byl klid.

Na Resselově náměstí ležel před třetí ráno opilec

Pár minut po půl třetí ráno řešili strážníci na Resselově náměstí oznámení o muži ležícím na zemi. Mladý muž byl v podnapilém stavu, avšak orientován a schopen samostatné chůze. V průběhu jednání se k hlídce dostavila sestřenice muže, která strážníkům sdělila, že se o něho postará. Vzápětí společně v pořádku oba odešli.

1 komentář

  1. Lidé si stěžovali na hlasitou hudbu z Janderova

    Na stejné místo se hlídka vrátila o dvě hodiny později, tentokrát odtud měla znít hlasitá hudba, která rušila noční klid. Provedenou kontrolou nebyl zjištěn žádný hluk, na místě byl klid – o stížnostech na “nové místo konání Salvátorské pouti” nepisete, přestože jich byl nespočet. Stejne tak o povedeném truckfestu. Mimochodem, zde prosím o odpověď zda to byl nápad přímo našeho starosty – přeci jen akci “moderoval” a patří mezi bývalé a neúspěšné autodopravce – uspořádat festival na kopci 😂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here