V podchodu z Olbrachtovy ulice do ulice Čs. armády se muž schoval před bouřkou. Nakonec tady usnul

0
502
Foto: Městská policie Chrudim

V neděli 15. srpna krátce před dvanáctou dopoledne oznámila pracovnice obchodního domu Kaufland nález občanského průkazu. Na místo se dostavila hlídka, která si občanský průkaz převzala a po zadokumentování jej uložila do oddělení ztrát a nálezů.

Nalezená tři malá koťata v kolonii Na Bělidle

V 15.11 hodin se na strážníky obrátila žena, která oznámila, že v zahrádkářské kolonii Na Bělidle nalezla tři velmi malá koťata. Jak dále uvedla, věc už konzultovala s pracovnicí místního útulku, která jí sdělila, že se má v tomto případě obrátit na městskou policii, jež zajistí převoz koťat do útulku. Strážníci se tedy dostavili na místo, koťata umístili do přepravní klece a převezli je do útulku.

Vozidlo se staženým okénkem v Dostálově ulici

V 19.56 hodin upozornil všímavý občan na vozidlo v Dostálově ulici, u kterého bylo stažené okénko. K vozidlu se vzápětí dostavil jeho majitel, který si vozidlo řádně zajistil.

V podchodu u Olbrachtovy ulice se schoval muž

V 03.50 hodin oznámila žena na linku 156, že v podchodu vedoucího z Olbrachtovy ulice do ulice Čs. armády leží na zemi muž. Dále uvedla, že v podchodu nesvítí světla. Hlídka zde ležícího muže skutečně nalezla, ten strážníkům uvedl, že se zde schoval při bouřce a usnul zde. Po jednání s hlídkou z místa v pořádku odešel. Nefunkční osvětlení bylo zapsáno do knihy závad a bude dále řešeno.

Muže návštěva tak unavila, až usnul na schodech domu

Jen o pár minut později vyjížděla hlídka do Revoluční ulice, kde měl v jednom z domů spát na schodech muž. V muži byl zjištěn občan z Pardubic, který sdělil, že zde byl na návštěvě u kamaráda a při odchodu si sedl na schody a usnul. Z místa následně v pořádku odešel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here