Údajně drzé a hrubé chování deseti dětí ve Fibichově ulici si vyžádalo příjezd strážníků

0
543
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve středu 18. srpna v 14.31 hodin oznámil občan na linku 156, že u kruhového objezdu u Medlešic odchytl volně pobíhajícího psa. Strážníci na místě od muže psa, zřejmě křížence ohaře, převzali a převezli jej do chrudimského útulku, kde byl umístěn do kotce.

Údajně drzé a hrubé chování deseti dětí

V 18.10 hodin byli strážníci přivoláni do Fibichovy ulice, kde měla skupina mládeže posedávat na okenních parapetech. Po napomenutí ze strany místního občana měly být děti údajně drzé a hrubé. Hlídka na místě zjistila skupinu deseti dětí, jež seděly u dětského hřiště a po jednání s hlídkou z místa odešly. Žádné přestupkové jednání zde nebylo zjištěno.

Čtyři parkovačky za obsazení vyhrazených míst

Krátce po 19. hodině prověřovala hlídka oznámení, v němž oznamovatel uvedl, že ve Filištínské ulici neoprávněně parkují vozidla na vyhrazených rezidentních stáních. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním čtyř výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

Stížnost na hlučné bezdomovce v Městském parku

V 23.08 hodin přijali strážníci oznámení o hlučných bezdomovcích, kteří měli v Městském parku hlasitě pokřikovat. Hlídka provedla kontrolu parku, byl zde však naprostý klid.

Muž se nemohl dostat z bytovky v sídlišti U Stadionu

Z parku se hlídka přesunula do sídliště U Stadionu, kde měl v domě čp. 716 klepat oznamovatelce na dveře bytu cizí muž, který požadoval odemčení vchodových dveří. Na místě bylo zjištěno, že šlo o muže, který zde byl na návštěvě v jednom z bytů a při odchodu z návštěvy zjistil, že jsou vchodové dveře uzamčeny. Dívka, u které byl na návštěvě, mu nezvedala telefon, proto se pokusil doťukat na jiný byt s žádostí o odemčení dveří. Za přítomnosti hlídky dům opustil.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here