Muž nejprve zranil v Široké ulici ženu a poté napadl i strážníky s policisty. Musel být spoután

0
400
Foto: Roman Zahrádka

V sobotu 21. srpna v 10.35 hodin přijali strážníci na tísňové lince žádost o pomoc, kdy žena bydlící v ulici Čs. armády uvedla, že v bytě upadla a nemůže se zvednout. Strážníci o chvíli později zvedli ženu ze země a usadili ji do křesla. Žena neměla žádná viditelná zranění a možnost lékařského vyšetření odmítla.

Opilý bezdomovec ležící na lavičce u Penny Marketu

V 14.45 hodin oznámil občan na linku 156, že u prodejny Penny Market v ulici Obce Ležáků leží na lavičce zřejmě opilý bezdomovec. Hlídka zde zjistila, že jde o muže z Letohradu. Muž byl orientován a schopen samostatné chůze. Po jednání s hlídkou z místa v pořádku odešel.

Pohozená injekční stříkačka na autobusovém nádraží

Krátce před 16. hodinou vyjížděla hlídka na autobusové nádraží, kde se měla nacházet pohozená injekční stříkačka. Strážníci stříkačku umístili do speciálního boxu a odvezli ji do služebny městské policie, odkud byla předána k odborné likvidaci.

V Trpišově byl odchycen foxteriér a umístěn do kotce

Před půl devátou večer převzali strážníci v Trpišově nalezeného psa rasy foxteriér. Pes byl převezen do kotce Městského úřadu Slatiňany, o čemž byl posléze informován starosta města.

Muž zranil v Široké ulici ženu a poté napadl i strážníky

V 0.27 hodin bylo na tísňovou linku městské policie oznámeno fyzické napadení ženy v Široké ulici. Na místě bylo zjištěno, že zde došlo k fyzické potyčce mezi mužem z Vysokého Mýta a jeho přítelkyní. Vzhledem k tomu, že byla žena zraněná, byla na místo přivolána záchranka, jejíž posádka ji převezla k vyšetření do nemocnice. Muž nechtěl na místě s hlídkou spolupracovat, v agresivním chování se snažil pokračovat i vůči zakročujícím strážníkům, proto byl na místě ve spolupráci s hlídkou Policie ČR spoután. Dechovou zkouškou mu bylo naměřeno 2,35 promile alkoholu. Následoval tak jeho převoz do místní nemocnice, kde lékař rozhodl o převozu a umístění muže do protialkoholní záchytné stanice. Tam byl muž předán v 01.45 hodin. Případ byl hlídkou zadokumentován a posléze bude postoupen k dořešení přestupkové komisi.

Na schodech domu v Revoluční ulici ležel cizí muž

Pár minut po šesté ráno prověřovala hlídka oznámení, v němž žena uvedla, že v domě v Revoluční ulici leží na schodech muž. Strážníci zjistili, že jde o muže z Pardubic. Po jednání s hlídkou z místa odešel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here