Muž byl v Cereghettiho ulici napaden svojí manželkou. Musela sem přijet hlídka

0
523
Foto: Městská policie Chrudim

Ve středu 25. srpna pár minut před osmou ráno byli strážníci přivoláni do Cereghettiho ulice, kde měl být muž napaden svou manželkou. Po příjezdu na místo muž sdělil, že došlo pouze ke slovní rozepři a po hlídce už nic nežádal.

Stížnost na parkování na chodníku v Průmyslové ulici

V 9.03 hodin oznámil občan na linku 156, že v Průmyslové ulici parkují vozidla na chodníku a také v místě, kde je dopravním značením zakázáno zastavení. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy za stěrač špatně parkujícího vozidla.

Šest parkovaček za stání na zeleni na Tyršově náměstí

O hodinu později řešili strážníci další oznámení o špatně parkujících vozidlech. Tentokrát měla na Tyršově náměstí vozidla parkovat na veřejné zeleni. Zde bylo rozdáno celkem šest výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

Další stížnost na parkování v Průmyslové ulici

Krátce před 13. hodinou řešila hlídka opětovné oznámení o špatně parkujícím vozidle v Průmyslové ulici. Zde bylo nalezeno jedno vozidlo, ke kterému se dostavil řidič, s nímž byl přestupek vyřešen v příkazním řízení na místě.

V Poděbradově ulici blokovalo auto výjezd z pozemku

Jen o pár minut později řešila hlídka v Poděbradově ulici případ, kdy parkující vozidlo blokovalo výjezd ze soukromého pozemku. V průběhu řešení události se k vozidlu dostavil jeho řidič, který přeparkoval. Přestupek s ním byl vyřešen uložením pokuty.

Žena z Medlešic se nemohla zbavit opilého kamaráda

V 21.46 hodin se na strážníky obrátila žena z Medlešic, která oznámila, že je u ní v bytě na návštěvě její kamarád, který je opilý a nechce byt opustit. Při příjezdu hlídky muž z místa již odcházel.

Parkovačka po upozornění občana v Malecké ulici

V 01.55 hodin bylo na tísňovou linku městské policie oznámeno parkování vozidla na vodorovném dopravním značení v Malecké ulici. Oznámení zde bylo tedy vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here