Nová kruhová křižovatka Na Bídě začala sloužit motoristům. Zatím jen ve třech směrech

2
481
Foto: Město Chrudim, tiskový úsek

Většina čtenářů se zajímá, jak to bude s průjezdností kruhové křižovatky Na Bídě od soboty 28. srpna do 8. října, do kdy bude probíhat třetí etapa celkové rekonstrukce silnice I/37H (dříve I/37), kterou ve směru z Chrudimi do Medlešic provádí Ředitelství silnic a dálnic.

„Okružní křižovatka Na Bídě bude z většiny průjezdná, a to ve směru na Masarykovo náměstí, do Poděbradovy a Široké ulice. Z Pardubické ulice pak bude přes okružní křižovatku umožněn pouze výjezd,“ říká mluvčí chrudimské radnice Aleš Prokopec. Jak dodává, třetí etapa rekonstrukce silnice zahrnuje i nadále částečnou uzavírku Pardubické ulice, její zjednosměrnění, v úseku od vjezdu do Průmyslové zóny Sever po kruhovou křižovatku Na Bídě. Provoz bude po celou dobu veden jednosměrně ve směru od Medlešic do Chrudimi k uvedené křižovatce, v první fázi v protisměrném jízdním pruhu, tedy vlevo ve směru jízdy od Medlešic.

2 KOMENTÁŘE

  1. Hezky udělané: od Románie je to šíleně uzký pruh a do toho cyklopruh (př edpokládám, že není parkovací, max. zásobovací)

  2. Něco tak strašného jsem už dlouho neviděl. Všude plno aslfaltu a dlažby a zeleň veškerá žádná. Je to jenom betonování prostoru, který se tak stává naprosto nevhodný pro jakýkoliv pobyt lidí. Je to ničení životního prostředí. Zatímco ostatní města ozeleňují veřejný prostor, v Chrudimi vládne banda ignorantů, kteří upřednostňují beton před zelení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here