Zdejší provozovatel restaurací Lukáš Zeman se potýká s udavačem, který na něho neustále posílá kontroly úředníků

1
1574
Provozovatel restaurací Lukáš Zeman. Foto: fb

Provozovatel restaurací Monaco ve Škrovádu, U Kapličky v Chrudimi a bufetu v Chrudimské nemocnici Lukáš Zeman leží podle všeho někomu pořádně v žaludku. Dokonce natolik, že na něho neznámý anonym neustále posílá kontroly úředníků.

V jednom týdnu jich dokonce následovalo šest za sebou! „I tato šestá kontrola dopadla na výbornou. Proto asi pana anonyma zklamu, ale děkuji mu, protože mě utvrdil v tom, že to děláme dobře,“ říká Lukáš Zeman. A protože kontroly neustávají, poradil provozovatel výše uvedených restaurací v nadsázce anonymovi na sociálních sítích, že žádná kontrola ještě nepřišla k nim domů. Otázkou teď ale zůstává, nakolik jsou všechna udání oprávněná a zda vůbec neznámý anonym disponuje nějakými podezřeními, jež ho opravňují k tomu neustále a především bezpředmětně zaměstnávat pracovníky oslovených úřadů. Pokud ne, anebo je jeho konání vedeno nějakou mstou, měl by nést za své jednání trestní odpovědnost.

1 komentář

  1. ano, je to na trestní oznámení. On to takový vejvar, jak si lidi myslí, není. Je to řehole a spousta času pro nejistý výsledek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here