Dokud se zpívá: zážitkové odpoledne nejen pro seniory ve čtvrtek za každého počasí

0
604

Zdravé město Chrudim, Chrudimská beseda a Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim připravily na čtvrtek 2. září od 13 do 18.30 hod. pestrý program „Dokud se zpívá“. Ten se za pěkného počasí uskuteční v areálu letního kina, v případě nepříznivého počasí bude přesunut do Fibichova sálu v Muzeu Chrudim. Nejen senioři se můžou těšit na zpěváka lidových písniček Romana Zavadila, známého z TV Šlágr, cimbálovku Řícmanica, Retro-Band Chrudim či skupinu Kaťáčci.

Pobavíte se a zároveň můžete získat potřebné informace o poskytovatelích sociálních služeb ve městě a okolí, podpoře pečujících; připravena bude i ukázka kompenzačních pomůcek. Budete si také moci vyzvednout takzvanou senior obálku, která pomáhá v situacích, kdy se dostanete do tísně, ohrožení zdraví nebo života.

Chybět nebudou doplňkové akce. Tvořivá dílna s Mama klubem Chrudim nabídne malování na obličej pro děti, dětské hry, ukázky první pomoci a nácvik správného umývání rukou s Českým červeným křížem. Farní charita představí své dobrovolnické centrum atd.

Vstup na zážitkové odpoledne je zdarma a bude z Lázeňské ulice přímo do letního kina, nebo hlavním vchodem přes panteon ve zmíněném muzeu. Občerstvení pro účastníky zajištěno.

Zdarma je i speciální svoz a rozvoz v rámci městské hromadné dopravy. Autobus vyjede z Markovic ve 12.15 hod. a nazpět se vydá v 19 hodin z Masarykova náměstí.

Napsal: Miloš Pelikán

Video: Marin Jv
Zdroj: YouTube.com

Foto: Chrudimská beseda

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here