Kdo ukradl během noci v Koželužské ulici měděný okapový svod?

0
697
Ilustrační foto: Pixabay.com

V neděli 29. srpna krátce před desátou dopoledne informoval strážníky občan o tom, že v Čáslavské ulici odchytl volně pobíhajícího psa. Strážníci zvíře od oznamovatele převzali a o chvíli později, po vyřešení přestupku, psa vydali jeho majiteli.

Kdo ukradl v Koželužské ulici měděný okapový svod?

V 10.30 hodin byli strážníci přivoláni do Koželužské ulice, kde obyvatelům domu během uplynulé noci někdo odcizil měděný okapový svod. Hlídka událost zadokumentovala a poté provedla nezbytné šetření, kterým se nepodařilo zjistit možného pachatele přestupku, proto bude spisový materiál následně postoupen k dořešení přestupkové komisi Městského úřadu v Chrudimi.

Pes odchycený v Presích skončil v psím útulku

Ve 12.50 hodin oznámil muž strážníkům, že v Presích odchytl cizího volně pobíhajícího psa. Na smluveném místě pak čekala na příjezd strážníků mladá žena, jež hlídce zvíře předala. Strážníci poté psa dopravili do útulku v Sečské ulici, kde jej předala do péče přítomné pracovnice. Téhož dne byl pes po vyřešení přestupku s hlídkou vydán majiteli.

Muž měl obavy o život a zdraví svého souseda

V 17.54 hodin se obrátil na strážníky místní obyvatel, jenž pojal obavu o život a zdraví svého souseda ve vyšším věku, jenž zůstal doma sám, neboť jeho manželka byla hospitalizována v nemocnici. Oznamovatel dále uvedl, že na jeho zvonění u dveří domu tento člověk vůbec nereagoval. Hlídka na základě této informace kontaktovala dceru zmíněného seniora, jež se vzápětí dostavila ke svému otci, který byl doma a v pořádku.

U základní školy byl nalezen mobilní telefon

Po 18. hodině informoval strážníky mladík ze Slatiňan o tom, že na hřišti u zdejší školy nalezl cizí odložený mobilní telefon. Hlídka tento přístroj převzala a prozatím jej umístila do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu Chrudim, jehož pracovnice učiní další potřebné kroky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here