Skupina mladých lidí naházela v noci do vozovky v Poděbradově ulici přenosné dopravní značky

0
377
Ilustrační foto: Město Chrudim, tiskový úsek

V pondělí 30. srpna v 7.28 hodin informoval strážníky občan o tom, že u jednoho z domů v ulici Svatopluka Čecha parkují nesprávně dva automobily, které obyvateli této budovy znemožňují ve vyjetí s vozidlem na komunikaci. Hlídka po příjezdu na místo zjistila majitele těchto automobilů a kontaktovala je. Oba řidiči po vyřešení dopravního přestupku svá vozidla přeparkovali.

Ponechané klíče ve dveřích auta na Resselově náměstí

Přibližně o dvacet minut později se do služebny městské policie dostavila žena a uvedla, že u jednoho z automobilů, stojících na parkovišti na Resselově náměstí, zpozorovala ponechané klíče v zámku dveří, přičemž v okolí vozidla se nikdo nenacházel. Hlídka příslušné auto tímto klíčem uzamkla a za stěračem ponechala písemnou informaci pro řidiče o uložení klíčů od automobilu ve služebně.

Strážníci hledali mezi Borznou a Duklou jezevčíka

V 15.30 hodin bylo oznámeno na linku 156, že na Palackého třídě mezi nákupním centrem Borzna a tamním supermarketem volně pobíhá jezevčík. Hlídka prověřila zmíněnou ulici a následně i celou lokalitu, avšak zvíře nikde nezaregistrovala.

Upozornění na podnapilou mládež na vlakovém nádraží

Krátce po 22. hodině byli strážníci přivoláni na vlakové nádraží v ulici Čs. armády, kde seděla mládež, jež měla být podnapilá, a nevhodně se prý chovala. Hlídka tyto mladé lidi, kteří čekali na příjezd vlakového spoje a poslouchali přitom reprodukovanou hudbu z mobilního telefonu, poučila. Ti pak hudbu vypnuli a přemístili se na nástupiště.

Skupina mladých lidí naházela do vozovky dopravní značky

V 00.26 hodin informoval strážníky občan o tom, že v Poděbradově ulici skupinka mladých lidí vyzvedla přenosná dopravní značení a pohodila je do vozovky. Strážníci však na místě ani v okolí už nikoho nezastihli, proto dopravní značky umístili zpět na příslušná místa u komunikace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here