V parčíku na Palackého třídě byla přistižena při pití alkoholu parta jedenácti nezletilců a mladistvých

0
373
Ilustrační foto: Pixabay.com

V úterý 31. srpna po osmé ráno obdrželi strážníci informaci o tom, že nesprávně zaparkované automobily v Lázeňské ulici znemožnily projetí vozidlu zásobování, směřujícímu do budovy Muzea. Strážníci kontaktovali majitele tří příslušných automobilů, kteří po vyřešení dopravních přestupků s hlídkou svá vozidla přeparkovali.

Parkovačka po upozornění občana na náměstí U Vodárny

V 13.09 hodin byli strážníci přivoláni na náměstí U Vodárny, kde nesprávně parkoval automobil. Hlídka tedy za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Pět zjištěných dopravních přestupků v Lázeňské ulici

Minutu po půl páté odpoledne bylo oznámeno na linku 156, že u jednoho z domů v Lázeňské ulici nesprávně parkuje cizí automobil. Hlídka v ulici shledala celkem pět nesprávně stojících vozidel, na která umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Parta nezletilců a mladistvých přistižená při pití alkoholu

V 17.27 hodin vyjeli strážníci na Palackého třídu, kde v parčíku seděly děti, které se chovaly hlučně a popíjely alkohol. Hlídka na místě zastihla celkem jedenáct osob, z nichž některé byly mladistvé a další byly v nezletilém věku. Vzhledem k tomu, že u těchto mladých lidí bylo provedenou orientační dechovou zkouškou zjištěno požití alkoholu, byli na místo přivoláni jejich rodiče, kteří své ratolesti na místě převzali do péče. Tito zákonní zástupci byli zároveň hlídkou poučeni, že zjištěné jednání dětí bude oznámeno úředníkům příslušného odboru Městského úřadu v Chrudimi k dalšímu opatření. To, jakým způsobem mládež získala alkohol, bude předmětem dalšího šetření strážníků.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here