Hlídka strážníků byla přivolána k dívce, která se svlékala na veřejnosti

0
604
Foto: Městská policie Chrudim

V pátek 3. září v 7.24 hodin bylo oznámeno na linku 156, že u supermarketu v ulici SNP spí dva bezdomovci. Hlídka po příjezdu tyto osoby odsud vykázala.

Na veřejnosti se svlékala neznámá dívka

V 8.50 hodin byli strážníci přivoláni do Slatiňan, protože se v Tyršově ulici svlékala neznámá dívka. Vzhledem k tomu, že se dotyčná orientovala a byla zdravotně v pořádku, po příjezdu hlídky odešla sama do místa svého bydliště.

Agresivní muž na sobě roztrhal tričko a napadl přítelkyni

V 11.33 hodin obdrželi strážníci informaci o tom, že se u hřiště v Pardubické ulici zdržuje agresivní muž, jenž nejprve roztrhal tričko, jež měl oblečené na sobě a poté slovně napadl zřejmě svou přítelkyni, jež stála opodál. Strážníci prověřili místo i okolí, avšak tuto dvojici lidí zde nezaregistrovali. Oznamovatelka následně hlídce sdělila, že dotyčný již odešel neznámo kam a žena odjela pryč na jízdním kole.

Hlídka vykázala od supermarketu žebrající bezdomovce

Před 13. hodinou vyjeli strážníci do ulice SNP, kde na parkovišti u jednoho ze supermarketů bezdomovci žebrali od kolemjdoucích lidí peníze. Hlídka tyto dvě osoby nejprve poučila a poté je z okolí prodejny vykázala.

Neoprávněně obsazené parkovací místo v ulici Obce Ležáků

Ve 14.51 hodin bylo oznámeno na tísňovou linku, že u zařízení pro seniory v ulici Obce Ležáků obsadil neoprávněně vyhrazené parkovací místo cizí automobil. Před příjezdem hlídky však vozidlo odjelo pryč.

Stížnost na hlučnou mládež po dvaadvacáté hodině

Několik minut před 22. hodinou byli strážníci přivoláni do vnitrobloku ve Fibichově ulici, kde se zdržovala skupina mládeže, jež křičela a činila nepořádek. Hlídka na místě zastihla pouze dvojici lidí, dívku s mladíkem, která seděla na lavičce a tiše komunikovala. Protiprávní jednání v tomto případě strážníci neshledali.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here