Muž měl podezření, že Nezvalovu ulici obchází v noci lupič

0
369
Foto: Městská policie Chrudim

Ve čtvrtek 2. září po osmé ráno informovala žena strážníky o tom, že se v Městském parku zdržuje několik bezdomovců, kteří zde dělají nepořádek. Strážníci tyto osoby zastihli sedící na lavičce, aniž by se dopouštěly protiprávního jednání, přičemž žádné znečistění v jejich okolí nezpozorovali. Po tomto zjištění hlídka odjela.

Uhynulá kočka na trávníku v Moravské ulici

V 8.25 hodin byli strážníci přivoláni do Moravské ulice, kde na travnaté ploše ležela uhynulá kočka. Hlídka zvíře vyzvedla a dopravila je do areálu Technických služeb v Sečské ulici, kde byla kočka prozatím umístěna do speciálního mrazicího boxu, odkud byla vydána k odborné likvidaci.

Zlodějka odešla ze supermarketu s pokutou

Před půl jedenáctou dopoledne bylo oznámeno na linku 156, že v supermarketu na Palackého třídě došlo ke krádeži zboží. Strážníci v prodejně zastihli podezřelou místní ženu, jež se ke svému úmyslnému jednání doznala, proto s ní hlídka vyřešila přestupek proti majetku uložením pokuty.

Nesprávně parkující automobily u tenisových kurtů

O několik minut později vyjeli strážníci do Městského parku, kde u tenisových kurtů nesprávně parkovaly dva automobily. Hlídka tedy na jeden z nich umístila výzvu pro nepřítomného řidiče a s přítomným řidičem druhého z nich vyřešila přestupek na místě.

Žena upozornila na obnažující se bezdomovce

V 17.02 hodin kontaktovala strážníky žena s tím, že se v Městském parku obnažují bezdomovci. Hlídka zmíněný park prověřila, avšak žádného člověka bez domova zde nezastihla.

Noční stížnost na hlasitou hudbu z restaurace

Třicet tři minut po půlnoci byli strážníci přivoláni do ulice Dr. Václava Peška, kde obyvatele rušila hlasitá hudba, vycházející z restauračního zařízení. Při příjezdu hlídky byl však v uvedené ulici naprostý klid, příslušný podnik byl již uzavřen a uvnitř se nikdo nenacházel. Protiprávní jednání v tomto případě nebylo zjištěno.

Muž měl v noci podezření, že ulici obchází lupič

Před druhou hodinou ranní se obrátil na strážníky obyvatel Nezvalovy ulice s tím, že pojal podezření, zda se v jejich ulici nepohybuje lupič, neboť jeho pes bez ustání štěká. Hlídka prověřila uvedenou ulici i její okolí, avšak žádného podezřelého člověka zde nezaregistrovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here