Na balkón bytovky U Stadionu vlezl večer mladý muž

0
516
Foto: Roman Zahrádka

Ve středu 1. září krátce po deváté ráno byli strážníci přivoláni do obchodního domu Kaufland, kde měla být zadržena osoba podezřelá z krádeže zboží. Hlídka na místě zjistila, že zde žena z Chrudimi odcizila drobné množství zeleniny a ovoce. Ke svému jednání se doznala a přestupek krádeže s ní byl vyřešen uložením pokuty.

Odhozená injekční stříkačka v ulici Na Ostrově

O dvě hodiny později vyjížděla hlídka do ulice Na Ostrově, kde se měla na chodníku nacházet použitá injekční stříkačka. Strážníci umístili stříkačku do speciálního boxu a odvezli ji do služebny, odkud byla předána k odborné likvidaci.

Slovní rozepře mezi mužem a ženou v ubytovně

V 11.40 hodin oznámil muž na linku 156, že se v ubytovně v Moravské ulici mají údajně fyzicky napadat muž se ženou. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že zde došlo pouze ke slovní rozepři, kdy se muž, který zde není ubytován, domáhal setrvání v ubytovně. Po jednání s hlídkou prostory ubytovny opustil.

Muž odchytl v Medlešicích zatoulaného psa

V 15.18 hodin přijali strážníci oznámení, ve kterém muž uvedl, že v Medlešicích odchytl volně pobíhajícího psa. Ve spolupráci s pracovnicí útulku byla zjištěna majitelka psa, která útěk již předtím nahlásila. Té bylo sděleno, kde se pes nachází. Vzápětí psa vyzvedl její přítel.

Kotě nalezené v Tovární ulici bylo umístěno do útulku

Po 18. hodině prověřovala hlídka oznámení, že v ulici Tovární se na komunikaci nachází malé kotě. Jelikož bylo na místě zjištěno, že se jedná o velmi malé kotě, bylo po konzultaci umístěno do místního útulku.

Hlídka vykázala z vestibulu nemocnice bezdomovce

V 19.24 hodin bylo strážníkům oznámeno, že se ve vstupní hale nemocnice nachází opilý muž, kterého nelze vzbudit. Hlídka zde nalezla jednoho z místních bezdomovců, který byl po probuzení z prostor nemocnice vykázán.

Na balkón bytovky U Stadionu vlezl mladý muž

Ve 21.05 hodin oznámil muž na linku 156, že na balkon jeho bytu v ulici U Stadionu vlezl muž, který zde mlátí do oken. Strážníci zjistili, že se jedná o bývalého přítele dcery oznamovatele, který se dožadoval kontaktu s ní. Muž byl hlídkou z místa vykázán. O půl hodiny později se na místo však vrátil znovu a žádal vydání svých věcí, které se měly nacházet v bytě. Mladá žena mu věci vydala a muž vzápětí odešel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here