Na staveništi V Tejnecku měla podle stěžovatelky dopadat stavební suť na zaparkované automobily

0
210
Ilustrační foto: Pixabay.com

V úterý 7. září v 7.37 hodin upozornila telefonicky strážníky žena na to, že staveniště v ulici V Tejnecku není řádně zajištěné, neboť stavební suť během prováděných prací dopadá na zaparkované automobily v okolí. Hlídka tedy kontaktovala odpovědného pracovníka, aby uvedené staveniště prověřila, avšak žádné pochybení ohledně stavebního povolení ani provedeného zajištění neshledala.

Sportující vojáci našli mikinu s peněženkou a mobilem

Krátce po osmé ráno byli strážníci přivoláni do ulice U Valchy, kde sportující vojáci zaregistrovali cizí odloženou mikinu s peněženkou a s mobilním telefonem. Hlídka nalezené věci vyzvedla a poté je odevzdala do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu v Chrudimi.

Parkovačka za chybné stání před Českou spořitelnou

V 8.15 hodin obdrželi strážníci informaci, že u peněžního ústavu na Palackého třídě cizí automobil neoprávněně obsadil vyhrazené parkovací místo. Hlídka proto na vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Čtyři parkovačky po upozornění na náměstí U Vodárny

O několik minut později bylo oznámeno na linku 156, že na náměstí U Vodárny parkují nesprávně automobily. Hlídka zde proto za stěrače čtyř vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Hlídka strážníků hledala v Městském parku bezdomovce

Přesně v deset dopoledne vyjeli strážníci do Městského parku, kde se měli zdržovat bezdomovci, kteří se chovali hlučně a popíjeli alkohol. Hlídka však na místě ani v okolí tyto osoby nezaregistrovala.

Spalování plastů u bývalého kravína ve Vlčnově

V 14.01 hodin kontaktovala strážníky žena s tím, že u bývalého kravína v obci Vlčnov někdo zřejmě spaluje plasty. Strážníci na místě zpozorovali zbytky ohořelých pařezů a železničních pražců, proto následně kontaktovali odpovědného pracovníka příslušné stavební firmy, jenž přislíbil, že zjedná nápravu.

Řidička špatně zaparkovala svoje auto v Hálkově ulici

O minutu později bylo oznámeno prostřednictvím tísňové linky, že v Hálkově ulici parkuje nesprávně konkrétní automobil. Po příjezdu hlídky se k vozidlu dostavila jeho řidička, jež po vyřešení přestupku automobil přeparkovala.

Nesoběstačné malé kotě nalezené v místní části Vlčnov

V 14.10 hodin byli strážníci opět přivoláni do Vlčnova, kde se nacházelo opuštěné a nesoběstačné malé kotě. Hlídka proto zvíře odchytla a poté je předala do péče pracovnici útulku v Sečské ulici.

Tři parkovačky po upozornění občana na Tyršově náměstí

Po 15. hodině informoval strážníky policii muž o tom, že na Tyršově náměstí parkují nesprávně automobily. Strážníci uvedené místo prověřili a následně za stěrače tří vozidel umístili výzvy pro nepřítomné řidiče.

Mládež měla kopat do fasády bytovky ve Fibichově ulici

V 16.11 hodin bylo oznámeno na linku 156, že do fasády panelového domu ve Fibichově ulici přítomná mládež kope míčem, a dále, že tito mladí lidé posedávají na parapetu přízemního okna. Hlídka po příjezdu tuto mládež pro nevhodné chování z místa vykázala. Žádné poškození majetku strážníci však nezjistili.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here