Po bezdomovcích zůstal u altánu v Městském parku nepořádek

0
244
Městský park v Chrudimi. Foto: Kodl Cr

V neděli 12. září v 10.02 hodin bylo oznámeno na linku 156, že u budovy úřadu v Novoměstské ulici volně pobíhá pes menšího vzrůstu. Strážníci zvíře bez evidenční známky odchytli a poté je předali do péče personálu útulku v Sečské ulici. Po jedenácté dopoledne hodině kontaktoval strážníky s dotazem muž, jenž sdělil, že postrádá svého psa. O chvíli později se dotyčný dostavil do útulku, kde po vyřešení přestupku s hlídkou své zvíře v pořádku vyzvedl.

Uvolněný kryt elektroinstalace u osvětlení

V 10.36 hodin byli strážníci přivoláni k domu v Čáslavské ulici, kde občan zaregistroval u lampy veřejného osvětlení uvolněný kryt elektroinstalace. Hlídka kryt provizorně upevnila na příslušné místo a o události učinila zápis do knihy závad.

Nevhodně chovající se mládež u bytovky

V 17.24 hodin požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, neboť bylo třeba prověřit oznámení o nevhodně se chovající mládeži, jež se zdržovala u domu ve Fibichově ulici. Hlídka u těchto dětí hrajících si na hřišti protiprávní či nevhodné chování nezjistila.

Dvě malá opuštěná koťata v Čavisovské ulici

V 18.04 hodin vyjeli strážníci do Čavisovské ulice, kde občan zpozoroval dvě zcela malá, opuštěná koťata. Před příjezdem hlídky tato zvířata odběhla neznámo kam.

Nepořádek po bezdomovcích u altánu v Městském parku

Před půl osmou večer upozornila žena strážníky na to, že se v Městském parku u altánu nachází nepořádek, jako například odhozené papíry a odpadky, a dodala, že bezdomovci, kteří toto znečistění způsobili, se zde již nezdržují. Hlídka informaci prověřila a o zjištěných nedostatcích poté učinila zápis do knihy závad, aby příslušný správce zjednal nápravu.

Dodávka s otevřeným okénkem v ulici Čs. armády

Ve 21.09 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Čs. armády, kde žena zpozorovala zaparkovaný dodávkový automobil s otevřeným okénkem, v jehož okolí se nikdo nenacházel. Hlídka kontaktovala jeho majitele, jenž uvedl, že neprodleně vyrozumí svého syna, jenž automobil užívá. Dotyčný po chvíli vozidlo zajistil.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here