Stížnost na hlučnou partu lidí popíjející v Topolské ulici alkohol a močící do křoví

0
259
Foto: Městská policie Chrudim

V pátek 10. září v 9.03 hodin vyjeli strážníci do ulice Dr. Milady Horákové, kde v hypermarketu krvácel jeden ze zákazníků. Vzhledem k tomu, že dotyčný měl řeznou ránu na ruce a těžce dýchal, hlídka přivolala Zdravotní záchrannou službu, jež muže převzala do své péče. Jelikož se před příjezdem zdravotníků dotyčný začal chovat agresivně, strážníci byli nuceni vůči němu použít donucovacích prostředků a na jeho ruce přiložili pouta.

Žena přinesla do služebny odchyceného psíka

Tři minuty po poledni se do služebny městské policie dostavila žena, jež strážníkům předala psíka, jehož předtím odchytla, když volně pobíhal v ulicích města. Během převozu zvířete do útulku v Sečské ulici kontaktoval městskou policii jeho majitel, jenž po vyřešení přestupku s hlídkou své zvíře v pořádku převzal.

Odtahová služba odstranila z komunikace automobil

Ve 13.21 hodin kontaktovala strážníky s žádostí o pomoc místní obyvatelka s tím, že před vjezdem na její pozemek parkuje cizí automobil, jenž jí znemožnil vyjetí vozidlem na komunikaci. Hlídka provedenou lustrací zjistila majitele automobilu, jehož se však nepodařilo kontaktovat. Vzhledem k této skutečnosti byla následně na místo přivolána odtahová služba, jež vozidlo z komunikace odstranila.

Muž žádal asistenci při nastartování motoru auta

Po 16. hodině přivolal strážníky do ulice Dr. Bartůňka místní obyvatel, jenž žádal asistenci při nastartování motoru svého automobilu. Hlídka následně vyčkávala na smluveném místě na dotyčného, jenž se ale nedostavil. Strážníci poté odjeli pryč.

Hlídka odchytla v Topolské ulici zraněnou hrdličku

V 19.05 hodin obdrželi strážníci informaci o tom, že se před jedním z domů v Topolské ulici nachází zraněná hrdlička. Hlídka ptáka odchytla a prozatím jej umístila ve služebně, kde si jej poté převzal do péče přivolaný pracovník záchranné stanice živočichů.

Dvě parkovačky po upozornění ve Filištínské ulici

O dvacet minut později byli strážníci přivoláni do Filištínské ulice, kde parkovaly nesprávně automobily. Hlídka proto na dvě vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Stížnost na partu lidí popíjející alkohol a močící do křoví

V 19.30 hodin bylo oznámeno na linku 156, že se u prodejny v Topolské ulici zdržuje skupina opilců, jež zde popíjí alkohol, pokřikuje a močí do křoví. Strážníci u obchodu zastihli skupinu dělníků, kteří se protiprávního jednání nedopouštěli. Po tomto zjištění hlídka odjela.

Automobil s otevřeným okénkem poblíž restaurace

Krátce po 20. hodině vyjeli strážníci opět do Topolské ulice, kde na parkovišti u restaurace občan zpozoroval stojící automobil s otevřeným okénkem, přičemž se v jeho okolí nikdo nenacházel. Hlídka zjistila majitele vozidla, jehož se však nepodařilo kontaktovat.

Muž se sluchátky na uších u silnice z Medlešic do Chrudimi

Ve 20.19 hodin informovala strážníky žena o tom, že cestou z Medlešic do Chrudimi zaregistrovala u silnice sedícího muže se sluchátky na uších. Žena dodala, že pojala obavu o jeho život a zdraví. Hlídka prověřila zmíněnou komunikaci, avšak tohoto člověka zde nezpozorovala.

Oznámení o rvačce u paneláku ve Fibichově ulici

Ve 21.45 hodin bylo oznámeno na linku 156, že u panelového domu ve Fibichově došlo k fyzickému napadání mezi několika osobami. Hlídka informaci prověřila, avšak nikoho na místě nezastihla.

Upozornění na opilce v urnovém háji ve Škroupově ulici

Ve 23.53 hodin byli strážníci přivoláni do urnového háje ve Škroupově ulici, kde se nacházel zřejmě opilý muž, jenž tady křičel. Hlídka zde dotyčného nezastihla. Oznamovatelka přítomným strážníkům poté sdělila, že muž před jejich příjezdem hřbitov opustil a odešel neznámo kam. Hlídka proto následně prověřila okolí urnového háje, avšak s negativním výsledkem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here