Na Palackého třídě vypověděl muži službu elektrický invalidní vozík. Na pomoc mu byl vyslán automobil s nakládací plošinou

0
203
Foto: Pixabay.com

V neděli 19. září po desáté dopoledne se na strážníky obrátil s žádostí o pomoc majitel elektrického invalidního vozíku, jemuž přestal jeho dopravní prostředek na Palackého třídě jet a nemohl se dopravit domů. Strážníci na základě této informace kontaktovali pracovnici místního zařízení pro seniory, jež k dotyčnému vyslala automobil s nakládací plošinou. Za asistence strážníků byl invalida následně dopraven do místa bydliště.

Kdo poškodil stěrač u zaparkovaného automobilu?

V 12.30 hodin se do služebny strážníků dostavila žena s tím, že u jejího automobilu zaparkovaného na nábřeží Karla Čapka někdo poškodil stěrač. Strážníci událost zadokumentovali a spisový materiál následně postoupili k dořešení přestupkové komisi Městského úřadu v Chrudimi.

V ulici Přemysla Otakara měla mládež kopat míčem do vozidel

Krátce po 14. hodině byli strážníci přivoláni do ulice Přemysla Otakara, kde měla skupinka dětí kopat míčem v okolí zaparkovaných automobilů, čímž hrozilo jejich poškození. Hlídka tři přítomné mladíky poučila a odkázala je na nedaleké hřiště.

Další stížnost na mládež v ulici Přemysla Otakara

V 14.20 hodin bylo strážníkům opět oznámeno, že v ulici Přemysla Otakara dětí pokračují ve hře s míčem v okolí zaparkovaných vozidel. Strážníci kontaktovali tři přítomné mladíky, kteří při příjezdu hlídky seděli a povídali si, přičemž vyloučili, že by kopali míč v okolí automobilů. Strážníci tyto osoby poučili a následně odjeli.

Upozornění na hlučnou mládež ve vnitrobloku domu

V 15.50 hodin vyjeli strážníci do Fibichovy ulice, kde se ve vnitrobloku měla zdržovat hlučná mládež, jež zde činila nepořádek. Hlídka na místě zastihla skupinu deseti lidí, kteří seděli v klidu na lavičkách. Tyto osoby nekouřily, nepily alkohol a žádného přestupkového jednání se nedopouštěly.

Bývalý přítel dcery rozbil majiteli bytu vstupní dveře

V 19.09 hodin kontaktoval strážníky obyvatel sídliště U Stadionu s tím, že bývalý přítel jeho dcery poškodil dveře jeho bytu. Po příjezdu strážníků vyšlo najevo, že dotyčný v tomto bytu nejprve popíjel alkohol s bývalou přítelkyní, ale následně mezi nimi došlo ke sporu, přičemž muž před odchodem ve vzteku rozházel vybavení bytu a poškodil vstupní dveře. Hlídka událost zadokumentovala a celou věc následně dořeší přestupková komise.

Chybné parkování vozidel v ulici Čs. armády

Přibližně o hodinu později bylo oznámeno na linku 156, že v ulici Čs. armády parkují dva automobily v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy. Hlídka na místě zastihla jedno vozidlo, za jehož stěrač umístila výzvu pro nepřítomné řidiče.

Co bylo ve Vestci vhozeno z mostku do řeky?

V 21.35 hodin informoval strážníky občan o tom, že ve Vestci na mostku přes řeku zastavilo neznámé vozidlo, jehož posádka následně vhodila do řeky nějaký předmět. Hlídka po příjezdu k mostku prověřila několikasetmetrový úsek řeky, avšak zmíněný předmět zde nezaregistrovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here