Hádku muže s ženou v Hradištní ulici dořeší přestupková komise

0
496
Foto: Pixabay.com

V pondělí 27. září v 06.57 hodin kontaktoval strážníky občan s tím, že u nákladové rampy obchodního centra na Borzně přespávají bezdomovci. Hlídka zde probudila tři osoby a poté je odsud vykázala.

Nedostatečné dopravní značení na stavbě obchvatu

V 7.37 hodin oznámil na linku 156 řidič, že na výjezdu ze Slatiňan ve směru do Nasavrk bylo u probíhající stavby silničního obchvatu instalováno nedostatečné dopravní značení. Operátor získané informace telefonicky zkonzultoval s úředníkem Odboru dopravy Městského úřadu Chrudim, jenž doporučil s uvedeným problémem kontaktovat odpovědného pracovníka příslušné stavby, jenž následně přislíbil, že nedostatečné dopravní značení v okolí staveniště uvede do pořádku, aby již vyhovovalo bezpečnosti silničního provozu.

Muž prý na Tylově náměstí jen odpočíval

Několik minut po jedenácté dopoledne byli strážníci přivoláni na Tylovo nábřeží, kde seděl mladík, jenž s kolemjdoucími osobami nekomunikoval. Hlídce tento místní mladý muž uvedl, že si tady odpočinul. Jelikož dále sdělil, že se cítí zdravotně v pořádku, strážníci odjeli.

Hlídka řešila s řidičkou v Gorkého ulici dopravní přestupek

V 12.52 hodin obdrželi srážníci oznámení o nesprávně zaparkovaném automobilu, jenž stál v ulici Gorkého v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy. Po příjezdu strážníků se k vozidlu dostavila jeho majitelka, jež po vyřešení dopravního přestupku s hlídkou automobil přeparkovala.

Auto komplikovalo ve Štěpánkově ulici vstup do prodejny

Ve 14.06 hodin vyjeli strážníci do Štěpánkovy ulice, kde jedno z vozidel stálo přímo před místním obchodem, přičemž komplikovalo zákazníkům vstup do prodejny. Po příjezdu hlídky se na místě již žádný automobil nenacházel.

Hádku muže s ženou v Hradištní ulici dořeší komise

Přibližně o hodinu později požádala telefonicky o příjezd strážníků do Hradištní ulice místní obyvatelka, jež uvedla, že jí bylo vyhrožováno konkrétním mužem. Po příjezdu strážníků vyšlo najevo, že ze strany dotyčného nedošlo k vyhrožování újmou na zdraví, ani s oznamovatelkou nejednal vulgárně, avšak během jejich vzájemného sporu došlo k tomu, že dotyčný prohlásil, že věc může případně dořešit i soud, či právníci, což žena cítila jako újmu. Hlídka událost zadokumentovala a spisový materiál následně postoupí k dořešení přestupkové komisi Městského úřadu v Chrudimi.

Žena odchytla na Podhůře volně pobíhajícího psa

V 17.24 hodin oznámila žena strážníkům, že na parkovišti na Podhůře odchytla volně pobíhajícího psa. Při příjezdu strážníků se k oznamovatelce dostavila majitelka zvířete, jež po vyřešení přestupku s hlídkou svého psa v pořádku převzala.

Hasiči zachraňovali v ulici Čs. partyzánů kočku

Ve 20.30 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Čs. partyzánů, kde žena z prostoru pod mostem zaslechla mňoukání kočky, přičemž pojala obavu, že zde zvíře uvízlo a samo se nedokáže vyprostit. Hlídka informaci prověřila a následně přivolala hasiče, kteří kočku nezraněnou vyprostili a poté ji vypustili.

Hádku v bytovce v Pardubické ulici krotili policisté

Ve 23.17 hodin bylo oznámeno na tísňovou linku, že mezi obyvateli bytového domu v Pardubické ulici došlo k hádce, kterou provází křik a bouchání. Při příjezdu strážníků zde již zasahovali policisté, kteří událost řešili.

Hlídka vyhodila z toalet nemocnice muže ze Skutče

Krátce po páté ráno informovala strážníky ostraha nemocnice, že se na toaletách bezdůvodně zdržuje osoba, která odmítá odejít. Hlídka po příjezdu dotyčného ze Skutče ze zdravotnického zařízení vykázala.

Řidič nenastartoval svoje auto. Pomohli mu strážníci

V 06.06 hodin kontaktoval strážníky s žádostí o pomoc řidič, jenž v ulici Na Špici nedokázal nastartovat motor svého automobilu. Hlídka pomocí startovacích kabelů motor jeho vozidla uvedla do chodu a poté odjela.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here