V Hlinsku pobaví děti Kouzelná školka Michala Nesvadby

0
920

V Hlinsku v neděli 3. října otevře Michal Nesvadba svou Kouzelnou školku. Děti i dospělí do ní můžou zavítat od 15 hodin v divadelním sále Multifunkčního centra. Vstupenky rychle mizí, ale ještě jsou, a to za 200 korun do přízemí a 180 korun na balkón. Online je lze zakoupit na odkazu http://www.mfc-hlinsko.cz.

Zábavné pásmo určené klukům a děvčátkům starším tří let nabízí hrátky s Michalem podle návodu. Ten umí běhat, umí stát, umí mluvit i tancovat a je první hračkou na světě, která si může vybrat, kdo si s ní bude hrát. Děti jsou od začátku až do konce aktivně zapojeny do magické hry s rekvizitami vyrobenými nejen ze samolepicí pásky. Aby si s nimi Michal mohl hrát, ještě než vyrazí na hřiště, musí se převléknout do tepláků a trička. Pak začne hraní, vrtění a řádění!

Dětské pořady Michala Nesvadby si už získaly mnoho nadšených a pravidelných diváků. Jeho vystoupení je založeno na jednoduché formě humoru a na věcech, které děti denně obklopují, které znají. A budou jen udiveně sledovat, co a jak s nimi umí vymyslet jejich kamarád Michal… Domů se budou vracet nadšené a zabavené a v hlavičkách budou mít hodně zajímavých nápadů, které rozvíjejí fantazii.

Napsal: Miloš Pelikán

Video: Kouzelná školka
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here