Dívenka si stěžovala na obtěžování místní ženy. Lákala ji k sobě domů na panenku a sladkosti

0
341
Ilustrační foto: Městská policie Chrudim

V úterý 12. října v 10.41 hodin obdržela městská policie informaci, že u parkoviště na Žižkově náměstí leží uhynulá kočka. Hlídka zvíře vyzvedla a poté je dopravila do areálu Technických služeb, kde uhynulou kočku uložila do speciálního mrazicího boxu, odkud byla vydána k odborné likvidaci.

Krvavé zranění muže v Tovární ulici

Pět minut po poledni byli strážníci přivoláni do Tovární ulice, kde u areálu tamní firmy ležel neznámý muž. Hlídka v dotyčném zjistila obyvatele Svitav. Jelikož jevil známky požití alkoholu a utrpěl krvavé zranění hlavy, byla na místo přivolána Zdravotní záchranná služba, jež tohoto muže převzala do péče a dopravila jej do nemocnice.

Dívenka si stěžovala na obtěžování místní ženy

V 12.25 hodin kontaktovala telefonicky strážníky malá dívka s tím, že během cesty ze školy ji obtěžovala místní žena, kterou zná jménem. Malá slečna operátorovi městské policie dále sdělila, že dotyčná jí nabízela obstarání panenky a sladkostí, pokud půjde s ní. Strážníci společně s dívkou nejprve vyrozuměli její matku a poté přivolali hlídku Policie ČR, jež věc převzala k řešení.

Dodávka rozvážela ve skutečnosti ve městě brambory

O dvě minuty později vyjeli strážníci do Spojovací ulice, kde se měli pohybovat tři podezřelí muži, kteří sem přijeli dodávkovým automobilem a poté obcházeli domy a kontaktovali jejich obyvatele. Hlídka prověřila uvedenou ulici i její okolí, avšak tyto osoby zde nezaregistrovala. O několik minut později strážníci příslušné vozidlo zaregistrovali v ulicích města, proto kontaktovali jeho řidiče, jenž uvedl, že jako podnikatel v zemědělství navštívil několik svých zákazníků, kteří u jeho společnosti objednali dodávku brambor.

Muž upadl na Palackého třídě hlavou na obrubník

V 13.21 hodin bylo oznámeno na linku 156, že u zdravotnického zařízení na Palackého třídě leží zřejmě opilý muž, jenž není schopen samostatné chůze. Strážníci na místě zastihli místního zraněného obyvatele, jenž podle informací přítomných lidí upadl hlavou na obrubník. Vzhledem k této skutečnosti hlídka přivolala Zdravotní záchrannou službu, jejíž posádka dotyčného dopravila do nemocnice.

Spor o okenní kličky půjde nejspíš před komisi

Krátce po 15. hodině informoval strážníky obyvatel Jabloňové ulice o tom, že z okna umístěného na společné chodbě jejich bytového domu někdo demontoval již druhou okenní kličku i s kováním. Oznamovatel dále uvedl, že už kontaktoval člověka, jehož podezíral ze spáchání tohoto činu, a dodal, že se dotyčný ke svému jednání doznal s tím, že nechtěl, aby se oknem větraly společné prostory zmíněné budovy. Strážníci událost zadokumentovali a k podání vysvětlení vyzvali oznamovatele i podezřelého člověka. Spisový materiál bude s největší pravděpodobností následně postoupen k dořešení přestupkové komisi Městského úřadu Chrudim.

Parkovačka za stání na chodníku v sídlišti Na Větrníku

Ve 20.53 hodin byli strážníci přivoláni do sídliště Na Větrníku, kde před domem parkoval automobil na chodníku. Hlídka proto na vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Tři parkovačky po upozornění občana v Malecké ulici

Před sedmou ráno kontaktoval strážníky občan s tím, že v křižovatce ulic Družstevní a Malecká zaregistroval nesprávně stojící automobily. Hlídka proto za stěrače tří vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here