Skupina mladíků manipulovala s kryty kanálových vpustí. Strážníci je museli nasazovat zpět

0
172
Foto: Pixabay.com

V neděli 17. října ve 12.12 hodin oznámila na linku 156 pracovnice supermarketu v ulici SNP, že byla v jejich prodejně nalezena cizí peněženka a platební karty. Strážníci tuto dámskou peněženku s doklady, platební kartou a s finanční hotovostí v supermarketu vyzvedli a zároveň převzali i další nalezenou platební kartu. Všechny tyto věci hlídka následně odevzdala do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu Chrudim.

Naříkání dítěte z přízemního bytu

V 12.52 hodin bylo strážníkům oznámeno prostřednictvím tísňové linky 112, že z přízemního bytu v jednom z místních domů zní naříkání dítěte. Strážníci informaci prověřili, avšak protiprávní jednání neshledali, neboť se jednalo o přibližně roční dítě, jež se chvílemi smálo, chvílemi brečelo i jinak se různě projevovalo. Oznamovatelka vyššího věku na základě vycházejícího zvuku zřejmě nabyla dojmu, že dítě trpí, což se šetřením hlídky nepotvrdilo.

Hlídka přinutila uživatele skateparku po sobě uklidit

Krátce před 14. hodinou strážníci vyjeli ke skateparku v ulici Dr. Milady Horákové, kde se na tomto sportovišti nacházely odložené odpadky. Hlídka kontaktovala přítomné lidi, kteří po vyřešení přestupku areál skateparku uklidili.

Desetiletí chlapci napadali bezdomovce

V 14.32 hodin informovala strážníky žena o tom, že neznámí mladící v Pardubické ulici napadají místního bezdomovce. Strážníci na místě tyto lidi nezastihli, avšak obdrželi informaci od dotyčného muže, že šlo přibližně o desetileté chlapce, kteří mu nadávali a obtěžovali jej.

Skupina mladíků manipulovala s kryty kanálových vpustí

Po 22. hodině oznámil na linku 156 občan, že jeho manželka v úseku mezi okružní křižovatkou v ulici Dr. Milady Horákové a okružní křižovatkou ve Václavské ulici zaregistrovala skupinu mladíků, kteří zde manipulovali s kryty kanálových vpustí. Strážníci však na místě ani v okolí tyto osoby nezastihli. Následně dva uvolněné kanálové kryty hlídka usadila zpět na příslušná místa.

Anonym upozornil strážníky na křik z ubytovny

V 00.57 hodin kontaktoval strážníky anonymní oznamovatel s tím, že na chodbě ubytovny v Moravské ulici zní křik. Do uvedeného ubytovacího zařízení vyjeli strážníci, jimž se nepodařilo vstoupit dovnitř, neboť bylo zamčeno. Přestože z budovy křik nezaslechli, opakovaně se snažili dovolat oznamovateli, jenž telefonní hovor hlídky ani v jednom případě nepřijal. Vzhledem k tomu, že nebylo možné kontaktovat ani personál této ubytovny, strážníci odjeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here