Muž se obával napadení u benzinky v Dašické ulici a přivolal si na pomoc hlídku strážníků

0
239
Foto: Pixabay.com

V úterý 19. října v 16.20 hodin vyjeli strážníci do Fibichovy ulice, kde se ve vnitrobloku zdržovala mládež, jež tam podle sdělení občana činila nepořádek. Hlídka v uvedené lokalitě zastihla děti sedící na lavičce a poslouchající reprodukovanou hudbu. Na žádost strážníků hudbu zeslabily, aby nikoho nerušily. Žádné znečistění veřejného prostranství v jejich okolí ani protiprávní jednání tady hlídka nezaregistrovala.

Poctivý nálezce odevzdal peněženku s penězi a doklady

V 17.45 hodin se do služebny městské policie na Resselově náměstí dostavil muž, jenž strážníkům předal cizí peněženku, kterou nalezl v Sečské ulici. Hlídka poté peněženku, jež obsahovala doklady a finanční hotovost, odevzdala do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu Chrudim.

Bezdomovci a narkomani měli močit na dětském hřišti

O deset minut později bylo oznámeno na linku 156, že se na dětském hřišti u jednoho z domů v ulici Na Ostrově zdržují bezdomovci a narkomané, kteří tady močí, pijí alkohol a činí nepořádek. Hlídka informaci prověřila, avšak na místě ani v okolí tyto osoby nezaregistrovala.

Muž se obával napadení a přivolal si na pomoc hlídku

V 17.59 hodin se obrátil na strážníky s žádostí o pomoc muž, jenž se obával vystoupit z prodejny čerpací stanice v Dašické ulici, neboť měl obavu, že dva jemu známí muži, postávající venku, jej chtějí fyzicky napadnout. Strážníkům po příjezdu dotyčný sdělil, že mezi ním a zmíněnými osobami došlo předtím ke slovní rozepři, tudíž předpokládal, že bude fyzicky napaden. Hlídka poté jednala s příslušnými muži, kteří uvedli, že dotyčnému během jejich sporu nikdo z nich újmou na zdraví nevyhrožoval. Jakmile se věc vysvětlila, oznamovatel dalšího šetření po strážnících nežádal a z čerpací stanice v pořádku odešel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here