Hlídka vypátrala na nádraží s pomocí kamerového systému partu uličníků

0
317
Foto: Město Chrudim, tiskový úsek

V sobotu 23. října před 16. hodinou informoval strážníky řidič nákladního automobilu o tom, že u jednoho z domů v ulici Obce Ležáků zneprůjezdnila nesprávně zaparkovaná vozidla úsek této ulice. Strážníci po příjezdu k budově shledali, že šlo o automobily firem, jejichž pracovníci tady prováděli stavební práce. Po vyřešení dopravních přestupků dělníci svá vozidla přeparkovali a hlídka odjela.

Hlídka s pomocí kamer vypátrala na nádraží partu uličníků

V 17.40 hodin byli strážníci přivoláni na vlakové nádraží v ulici Čs. armády, kde se skupinka mládeže chovala nevhodně, křičela a navzájem se dohadovala. Hlídka, jež pomocí záběrů z příslušné kamery městského kamerového systému protiprávní jednání těchto lidí nezaregistrovala, je přesto kontaktovala. Tyto osoby následně uvedly, že po příjezdu z Pardubic se na nádraží honily a v legraci postrkovaly. Strážníci partu poučili o vhodném chování.

Hádka muže s ženou na lavičce v parku Republiky

Krátce před 20. hodinou obdrželi strážníci informaci, že v parku Republiky sedí na lavičce muž s ženou, vzájemně se dohadují a fyzicky napadají. Hlídka však na místě nikoho nezastihla.

Upozornění na ohňostroj v Novoměstské ulici

Ve 20.37 hodin bylo oznámeno na linku 156, že je v ulici Na Valech vidět a slyšet ohňostroj, jenž zřejmě probíhal na neurčeném místě v Novoměstské ulici. Hlídka prověřila zmíněnou ulici a následně i celou lokalitu, avšak s negativním výsledkem.

Hlasitá oslava sportovců na stadionu rušila sousedy

Deset minut před půlnocí vyjeli strážníci do Slatiňan, kde se na stadionu měli zdržovat sportovci, kteří tady činili velký hluk. Hlídka na sportovišti jednala s odpovědnými lidmi, kteří uvedli, že jako místní fotbalisté zde slaví poslední zápas, a přislíbili, že se ztiší, aby již nikoho nerušili. Po vyřešení přestupku strážníci odjeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here