Problémy s opilcem, který musel být několikrát za den vykázán z ubytovny v Moravské ulici

0
150
Foto: Městská policie Chrudim

V pátek 22. října po 16. hodině bylo oznámeno na linku 156, že v ulici Čs. armády kopají děti míč proti zdi domu. Strážníci na místě nikoho nezastihli, avšak zpozorovali, že v úrovni vyšších pater budovy opadává na chodník uvolněná omítka. Hlídka proto nebezpečný prostor obehnala technickým prostředkem, aby nebyl nikdo zraněn a učinila zápis do knihy závad. O skutečnosti byl informován příslušný pracovník Městského úřadu Chrudim.

Záchranka odvezla opilce z ubytovny k vyšetření

V 19.34 hodin vyjeli strážníci přivoláni do ubytovny v Moravské ulici, kde měl na chodbě ubytovacího zařízení ležet opilý muž, jenž tady nebyl ubytován. Vzhledem k tomu, že dotyčný nereagoval na podněty hlídky, byla na místo přivolána Zdravotní záchranná služba, jež muže dopravila do nemocnice.

Hlídka vykázala od ubytovny muže, který klepal na okna

Ve 23.14 hodin kontaktoval strážníky opět personál ubytovny v Moravské ulici s tím, že budovu obchází a na okna klepe podnapilý muž. Protože dotyčný nepatřil mezi obyvatele ubytovacího zařízení, hlídka jej odsud vykázala.

Muž se vrátil k ubytovně a vlezl dovnitř pootevřeným oknem

Po jedné hodině v noci byli strážníci opět přivoláni k ubytovně v Moravské ulici, kde se vykázaný člověk vrátil k tomuto ubytovacímu zařízení a pootevřeným oknem vstoupil do jednoho z pokojů. Hlídka po příjezdu muže opět vykázala a poté upozornila personál na to, že okno zmíněného pokoje nelze zcela uzavřít, čehož by dotyčný mohl v budoucnu využít. Vedoucí ubytovny vzala informaci na vědomí s tím, že věc vyřeší s majitelem objektu.

Před barem Široká byl nad ránem nalezen občanský průkaz

V 04.04 hodin oznámil občan strážníkům, že nalezl před barem v Široké ulici cizí občanský průkaz, jenž poté vhodil do schránky důvěry městské policie. Hlídka tedy doklad vyzvedla a během úředních hodin jej odevzdala do oddělení ztrát a nálezů při Městském úřadu Chrudim.

Nesprávně zaparkovaná auta znemožňovala projetí

Přesně v šest ráno informovala strážníky žena o tom, že před vjezdem do dvora obchodního centra ve Škroupově ulici parkují nesprávně dva automobily, jež znemožnily projetí vozidlu zásobování prodejny. Před příjezdem strážníků jedno z vozidel odjelo pryč. K druhému automobilu se po chvíli dostavil jeho majitel, jenž uvedl, že je jeho vozidlo porouchané. Hlídka proto dotyčnému pomohla nepojízdný automobil přemístit, aby v projetí do dvora nic nebránilo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here