Z auta na Resselově náměstí začal vytékat olej, museli zasáhnout hasiči

0
177
Foto: Roman Zahrádka

V neděli 24. října před devátou ráno obdrželi strážníci informaci, že na vyhrazeném parkovacím místě v Malecké ulici stojí automobil bez příslušné parkovací karty. Před příjezdem hlídky toto vozidlo však odjelo.

Řidič nemohl nastartovat auto, strážníci mu pomohli

Ve 12.54 hodin vyjeli strážníci k hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové, kde se nacházel řidič, jenž nemohl nastartovat motor svého automobilu. Hlídka tedy pomohla dotyčnému muži, jemuž došly pohonné hmoty, automobil nastartovat.

Pokus o vniknutí do ubytovny vyřešili policisté

V 17.44 hodin bylo oznámeno na linku 156, že se do ubytovny v Moravské ulici snaží vstoupit člověk, jenž tady není ubytován. Při příjezdu strážníků se u tohoto ubytovacího zařízení nacházeli policisté, kteří už věc řešili.

Žena zaparkovala svoje auto před vjezd na pozemek

O minutu později byli strážníci přivoláni do Václavské ulice, kde před vjezdem na pozemek místního obyvatele nesprávně parkoval cizí automobil. Vzhledem k tomu, že se majitelku tohoto vozidla hlídce nepodařilo kontaktovat, umístila hlídka za stěrač automobilu výzvu pro nepřítomného řidiče.

Opilec sedící před restaurací nadýchal přes tři promile

V 18.03 hodin kontaktoval strážníky občan s tím, že před restaurací v sídlišti Na Rozhledně zaregistroval sedícího opilého muže. Strážníci dotyčného, jenž jevil známky požití alkoholu, podrobili orientační dechové zkoušce s naměřenou hodnotou přes tři promile alkoholu, proto jej dopravili k vyšetření do nemocnice, kde službu konající lékař rozhodl o jeho umístění do protialkoholní záchytné stanice v Pardubicích, kam jej hlídka přepravila a předala do péče personálu.

Dvě parkovačky za stání na vyhrazených místech

O chvíli později vyjeli strážníci na Resselovo náměstí, kde na vyhrazených parkovacích místech stály automobily bez příslušného označení. Hlídka proto na dvě vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Z auta na Resselově náměstí vytékal olej, museli přijet hasiči

Přesně v 19 hodin informoval strážníky řidič o tom, že z jeho automobilu, stojícího na parkovišti na Resselově náměstí, začal vytékat olej. Hlídka proto k vozidlu přivolala hasiče, kteří znečistěnou vozovku zasypali sorbentem a olejovou skvrnu odborně zlikvidovali.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here