Žena měla v Tovární ulici zvracet a její dítě ležet opodál na chodníku

0
543
Foto: Městská policie Chrudim

Ve čtvrtek 18. listopadu po osmé ráno bylo oznámeno na linku 156, že v sídlišti Na Špici parkuje nesprávně nákladní automobil. Hlídka proto na vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Pálení ohně dochází u vlakového nádraží v Nerudově ulici

V 8.48 hodin obdrželi strážníci informaci o tom, že v areálu jedné z firem v Dašické ulici dochází k pálení odpadu, přičemž se do okolí šíří silný zápach. Strážníci zmíněnou ulici prověřili a následně shledali, že k pálení ohně dochází u vlakového nádraží v Nerudově ulici, kde pracovníci Českých drah pálili suché větve a listy stromů. Vzhledem k tomu, že tato činnost byla předem řádně ohlášena Hasičskému záchrannému sboru Pardubického kraje a nedocházelo k pálení nebezpečných látek, protiprávní jednání hlídka v tomto případě neshledala.

Žena měla zvracet a její dítě ležet opodál na chodníku

V 9.35 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v Tovární ulici neznámá žena zvrací, přičemž její dítě leze opodál na chodníku bez dozoru. Hlídka uvedenou ulici prověřila, avšak tyto osoby tady nezaregistrovala.

Přivolání hlídky kvůli agresivnímu zákazníkovi prodejny

Ve 14.29 hodin kontaktovala strážníky pracovnice supermarketu v Palackého třídě s tím, že v jejich prodejně se nachází agresivní pachatel krádeže zboží. Strážníci v supermarketu kontaktovali přítomný personál i podezřelého člověka, přičemž vyšlo najevo, že tady k žádnému protiprávnímu jednání nedošlo.

Žena předala strážníkům ve služebně mládě ježka

V 16.30 hodin se do služebny strážníků dostavila žena, jež hlídce předala malého ježka, o němž se domnívala, že bez pomoci lidí zimu nepřežije. Operátor městské policie následně kontaktoval pracovníka záchranné stanice živočichů, jenž přislíbil, že mládě převezme do své péče.

Dvojice přistižená při krádeži zaplatila dvě pokuty

V 16.45 hodin oznámila na linku 156 ostraha supermarketu v Palackého třídě, že v jejich prodejně došlo ke krádeži zboží. Strážníci v prodejně zastihli dva podezřelé muže, kteří se ke svému úmyslnému jednání doznali. Hlídka s nimi vyřešila přestupky proti majetku uložením pokut. Zadržené zboží bylo v pořádku vráceno zpět do prodeje.

Oznámení o špatném parkování v Malecké ulici

Večer před půl jedenáctou byli strážníci přivoláni do Malecké ulice, kde některé automobily parkovaly v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy. Hlídka na místě zaregistrovala pouze jedno takové vozidlo, za jehož stěrač umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here