Bezdomovec močil ve vestibulu Chrudimské nemocnice do květináče

0
94
Foto: Roman Zahrádka

V pátek 19. listopadu v 8.40 hodin se obrátila na strážníky s žádostí o pomoc obyvatelka ulice Strojařů, neboť její manžel doma upadl a ona mu nedokázala pomoci vstát. Hlídka dotyčného vyzvedla po pádu nezraněného a uložila jej na lůžko, kde setrval v péči své manželky.

Ve Václavské ulici parkovaly automobily na trávě

O minutu později byli strážníci přivoláni do Václavské ulice, kde u garáží parkovaly automobily na trávě. Hlídka na místě zastihla jedno vozidlo, jehož majitelka se po chvíli dostavila ke svému automobilu. Po vyřešení přestupku se strážníky dotyčná s vozidlem odjela pryč.

K muži, který doma upadl, musela přijet záchranka

V 11.22 hodin kontaktovala strážníky obyvatelka Husovy ulice s tím, že její manžel doma upadl, přičemž ona mu nedokázala pomoci vstát. Strážníci dotyčného po pádu vyzvedli a uložili na lůžko. Vzhledem k jeho aktuálnímu zdravotnímu stavu byla na místo přivolaná Zdravotní záchranná služba, jejíž posádka tohoto člověka převzala do své péče.

Nález občanského průkazu na náměstí U Vodárny

Ve 12.40 hodin požádala strážníky o spolupráci Policie ČR, neboť bylo třeba prověřit oznámení ženy, jež uvedla, že na náměstí U Vodárny nalezla cizí doklad. Hlídka tedy občanský průkaz od ženy převzala a poté jej odevzdala do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu Chrudim.

Bezdomovec močil ve vestibulu nemocnice do květináče

Ve 13.25 hodin bylo oznámeno na linku 156, že se ve vestibulu nemocnice zdržuje bezdomovec, jenž tady močil do květináče a následně odmítl zdravotnické zařízení opustit. Strážníci dotyčného zastihli již na odchodu před budovou nemocnice. Hlídka poté kontaktovala službu konajícího lékaře, jenž uvedl, že tento muž již není v ohrožení života a může zdravotnické zařízení opustit. Strážníci muže poučili a ten následně odešel pryč.

Řidič musel kvůli poruše odstavit auto na zastávce

O dvacet minut později vyjeli strážníci do obce Kunčí, kde v prostoru autobusové zastávky neoprávněně parkoval osobní automobil. Hlídka provedenou lustrací zjistila jeho majitele a poté jej vyzvala, aby se dostavil k vozidlu. Dotyčný uvedl, že tady své vozidlo odstavil z důvodu technické závady, a přislíbil, že je neprodleně odstraní. Po vyřešení dopravního přestupku strážníci odjeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here