Majitelku prodejny v Topolské ulici obtěžoval opilý muž

0
124
Foto: Městská policie Chrudim

V sobotu 20. listopadu po sedmé ráno informoval občan strážníky o tom, že se na společné chodbě domu na Palackého třídě nachází podnapilý člověk. Strážníci dotyčného muže bez domova z budovy následně vykázali.

Mladý muž se hlídce omluvil za to, že se mu zaběhl pes

V 11.55 hodin byli strážníci přivoláni k bytovému domu na Palackého třídě, kde volně pobíhal pes, jehož majitel se nikde poblíž nenacházel. Hlídka však v okolí budovy zvíře nezaregistrovala, avšak na základě sdělení občanů kontaktovala jeho majitele. Mladý muž se za své jednání omluvil a strážníci po vyřešení jeho přestupku odjeli.

Majitelku prodejny v Topolské ulici obtěžoval opilý muž

Ve 13.40 hodin kontaktovala strážníky majitelka prodejny v Topolské ulici s tím, že ji zde obtěžuje opilý muž. Před příjezdem strážníků však dotyčný odešel neznámo kam. Hlídka oznamovatelku poučila, aby v případě jeho návratu do prodejny opět vyrozuměla městskou policii.

U hřebčína mělo auto jezdit nepřiměřenou rychlostí

V 13.45 hodin bylo oznámeno na linku 156, že se ve Slatiňanech u hřebčína opakovaně pohybuje automobil konkrétní tovární značky nepřiměřenou rychlostí, přičemž jeho řidič ohrožuje bezpečnost silničního provozu. Hlídka prověřila místo a následně i celou lokalitu, avšak uvedené vozidlo tady nezaregistrovala.

Hlídka domlouvala ženě, aby si zajistila svého psíka

Přibližně o hodinu později vyjeli strážníci do Družstevní ulice, kde volně pobíhal psík, jehož se tamním obyvatelům nepodařilo odchytit. Hlídka se rovněž pokusila zvíře odchytnout, ale psík poté odběhl neznámo kam. Na základě informací od místních lidí strážníci kontaktovali jeho majitelku, kterou vyzvali, aby zvíře neprodleně odchytla a řádně zajistila. Po vyřešení přestupku hlídka odjela.

Ostraha upozornila na uvázaného psa za supermarketem

Přesně v 16 hodin oznámil na tísňovou linku pracovník ostrahy supermarketu v Poděbradově ulici, že se za jejich prodejnou nachází uvázaný pes, k němuž se nikdo nehlásí. Strážníci ale před příjezdem k supermarketu obdrželi informaci od oznamovatele o tom, že zvíře již odvedl majitel.

Tři parkovačky po upozornění občana v Malecké ulici

Ve 20.50 hodin obdrželi strážníci informaci, že v Malecké ulici parkují automobily v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy. Hlídka na příslušném místě zastihla tři vozidla, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Hlídka pomohla muži s bolavým kolenem dojít domů

Krátce před 22. hodinou bylo oznámeno na linku 156, že se v Topolské ulici pohybuje ve vozovce podnapilý muž s batohem na zádech. Strážníci v něm zjistili obyvatele ubytovny v Moravské ulici, jenž trpěl bolestí kolene. Hlídka proto muže doprovodila do ubytovacího zařízení, kde jej předala do péče jeho spolubydlícího.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here