Zlodějka, která kradla v chrudimském Kauflandu v oddělení s elektronikou, odešla domů s pokutou

0
464
Foto: Kodl Cr

Ve čtvrtek 25. listopadu krátce po desáté dopoledne vyjížděla hlídka do Revoluční ulice, kde bylo oznámeno parkování vozidel na chodníku. Oznámení zde bylo proto vyřešeno umístěním tří výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

Parkovačka za stání na vodorovném dopravním značení

O půl hodiny později řešila hlídka oznámení o parkování vozidla na vodorovném dopravním značení v Malecké ulici. Zde se nacházelo jedno vozidlo, na které byla umístěna výzva.

V sídlišti U Stadionu stála dvě auta na městské zeleni

Po půl dvanácté umístili strážníci další dvě výzvy na vozidla parkující na zeleni v sídlišti U Stadionu a krátce poté řešili čtyři špatně parkující vozidla ve Štěpánkově ulici.

Zlodějka, která kradla v oddělení s elektronikou, odešla s pokutou

V 14.51 hodin oznámila pracovnice obchodního domu Kaufland zadržení osoby podezřelé z krádeže zboží. Na místě bylo zjištěno, že zde mladá žena odcizila elektroniku v hodnotě 719 Kč. Jelikož se ke svému jednání doznala, byl s ní přestupek vyřešen uložením pokuty.

Dva opilci měli ohrožovat bezpečnost silničního provozu

V 15.08 hodin oznámila žena na linku 156, že v blízkosti prodejny Billa stojí dva opilí muži, kteří zde ohrožují bezpečnost silničního provozu. Provedenou kontrolou nebyli však žádní opilí muži na místě zjištěni.

Strážníci řešila dvě špatně parkující auta v Hradištní ulici

V pořadí již k pátému oznámení, které se týkalo parkování, vyjížděla hlídka po 15. hodině, kdy byla v Hradištní ulici řešena dvě špatně parkující vozidla. I zde byly za stěrače vozidel umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

Na vlakovém nádraží měl muž napadat kolemjdoucí

V 15.48 hodin přijali strážníci oznámení, v němž občan uvedl, že na vlakovém nádraží má nějaký muž slovně napadat kolemjdoucí. Hlídka provedla kontrolu uvedeného místa a blízkého okolí, avšak muž odpovídající popisu zde nebyl nalezen.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here