V Divadle Karla Pippicha bude k vidění nová komedie o nekompromisním nahlédnutí do hloubi divadelních útrob

0
214

Pražské Švandovo divadlo uvede v pondělí 29. listopadu v 19 hodin na Velké scéně Divadla Karla Pippicha v Chrudimi původní komedii z divadelního prostředí Smrt mu sluší.

O čem pojednává? Bob Barel je diváky milovaný seriálový herec a kritiky nenáviděný divadelní herec. Nyní je však na dosah získání ceny Thálie za nejlepší herecký výkon. Od vítězství ho dělí jen jediné – hlas obávaného kritika, který ve volném čase na objednávku pořádá koncerty navazující na bytové divadlo Vlasty Chramostové. Bobův věrný přítel a především jeho agent v jedné osobě Kamil je ale připraven pomoci mu kritikův hlas získat. A jejich přesvědčovací metody jsou přímo smrtící.

Nová komedie napsaná přímo pro Švandovo divadlo je nekompromisním nahlédnutím do hloubi divadelních útrob, kde se hon za úspěchem rovná boji o přežití. Ušetřen není nikdo od dobrosrdečného vrátného, přes dramaturgyni toužící po lásce jak z kánonických titulů až po ředitele, jenž musí tvrdou rukou vést podnik, kde se ale všichni chtějí kamarádit.

Hrají: Robert Jašków, Michal Dlouhý, Kamil Halbich, Natálie Řehořová, David Punčochář a Miroslav Hruška.

Autor, režie: Daniel Hrbek

Prodej vstupenek v ceně 490 Kč zajišťuje pokladna Divadla Karla Pippicha na telefonním čísle 603 881 003 nebo na e-mailu predprodej@chbeseda.cz, dále Turistické a informační centrum na telefonu 469 657 821, jsou k mání též online na odkazu: https://www.chrudimskabeseda.cz/…si/

Video: Švandovo divadlo
Zdroj: YouTube.com

Foto: Chrudimská beseda

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here