Otevřená provozovna s občerstvením po 22. hodině na Resselově náměstí. Museli sem přijet strážníci

0
1015
Foto: Kodl Cr

V sobotu 27. listopadu v osm ráno oznámil občan na linku 156, že za firmou Bramac ve Škroupově ulici leží mrtvá srna. Strážníci na místě uhynulé zvíře skutečně nalezli. Následně kontaktovali člena mysliveckého sdružení, který si zvíře převzal k likvidaci.

Na soukromý pozemek v Topoli se zaběhli dva psi

Po půl dvanácté dopoledne vyjížděli strážníci do Topole, kde se na soukromý pozemek zaběhli dva psi. Jak oznamovatelka uvedla, psi se na místě nacházeli již od ranních hodin. Strážníci oba psy odchytli a převezli je do chrudimského útulku, kde si je převzala tamní pracovnice.

Dva muži se v prodejně Pepco pokusili o krádež

Krátce po 15. hodině řešila hlídka podezření z pokusu krádeže zboží v prodejně Pepco, které se měli údajně dopustit dva muži, z nichž jeden z místa utekl, druhého zadržel jeden z přítomných zákazníků. Hlídka případ zadokumentovala a další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření.

Z parkoviště v ulici Na Ostrově samovolně vyjelo auto

V průběhu řešení předchozího oznámení bylo strážníkům oznámeno, že v ulici Na Ostrově z parkoviště samovolně vyjelo vozidlo, které zůstalo na komunikaci. O spolupráci byla požádána hlídka Policie ČR, jež na místě kontaktovala jeho majitele, který se dostavil na místo a vozidlo zaparkoval zpět na parkoviště.

V chrudimském Kauflandu byla nalezena platební karta

V 19.02 hodin oznámila pracovnice obchodního domu Kaufland nález platební karty. Strážníci si na místě kartu převzali a po zadokumentování ji uložili do oddělení ztrát a nálezů.

Otevřená provozovna s občerstvením po 22. hodině

Posledním sobotním oznámením bylo nahlášení otevřené provozovny s občerstvením na Resselově náměstí po 22. hodině. Na místě bylo jednáno s majitelem provozovny, který uvedl, že se domníval, že může mít provozovnu otevřenou déle. Hlídkou byl poučen a provozovnu následně uzavřel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here