Agresivní pacient z Chrasti se měl domáhat v Chrudimské nemocnici odvozu domů

0
514
Foto: Roman Zahrádka

V úterý 30. listopadu krátce před dvanáctou dopoledne oznámila žena na linku 156, že v ulici K Ploché dráze odchytla volně pobíhajícího psa. Před příjezdem hlídky se na místo dostavil jeho majitel, který si jej převzal.

Parkovačka za stání na veřejné zeleni v Lázeňské ulici

V 16.40 hodin přijali strážníci oznámení o parkování vozidla na veřejné zeleni v Lázeňské ulici. Oznámení zde bylo proto vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče.

Mezi Slatiňany a Vlčnovem měla ležet kůže z divočáka

O tři minuty později se na strážníky obrátil muž, který v telefonátu uvedl, že při výjezdu ze Slatiňan do Vlčnova je v poli odhozená kůže z divočáka. Strážníci místo několikrát zkontrolovali, avšak kůži nenalezli.

Tři parkovačky za špatné parkování v Luhanově ulici

Před půl sedmou večer řešila hlídka oznámení o špatném parkování v Luhanově ulici. Na místě byla nalezena tři špatně parkující vozidla, za jejichž stěrače byly umístěny výzvy.

Agresivní pacient se měl domáhat odvozu domů

Následně se hlídka přesunula do místní nemocnice, kde se měl na chirurgickém příjmu nacházet agresivní muž. O chvíli později bylo zjištěno, že jde o muže z Chrasti, který byl do nemocnice přivezen sanitkou a po ošetření se dožadoval odvozu domů. Po vysvětlení situace prostory nemocnice opustil.

Hlídka hledala zaběhnutého psa v ulici V Hliníkách

O hodinu později prověřovali strážníci oznámení o volně pobíhajícím psovi v ulici V Hliníkách. Provedenou kontrolou nebyl však žádný pes nalezen.

Hlasitá hádka rušila noční klid v Pardubické ulici

V 23.35 hodin oznámila žena na linku 156, že je v Pardubické ulici rušen noční klid hlasitou hádkou v bytě. Při příjezdu na místo byl v domě naprostý klid. Hlídka jednala s mužem, bydlícím v bytě, odkud měl hluk vycházet. Následně byl hlídkou poučen o době nočního klidu, což vzal na vědomí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here