FK Chrudim – Démoni Česká Lípa 7 : 1 (4 : 1)

0
392
Futsalový tým FK Chrudim. Foto: Kodl Cr

V předposledním domácím utkání letošního kalendářního roku dokázali chrudimští futsalisté na domácí půdě přehrát soupeře z České Lípy výsledkem 7:1 a posunuli se před Teplice na první místo tabulky!

Chrudim už je na čele, pomohly tři body s Démony

Chrudim vstoupila do zápasu, jako vždy, po hlavě a v prvních minutách byla hodně nebezpečná. Do vedení se sice dostala již ve čtvrté minutě po parádní střele Tomáše Koudelky, to bylo ale z její strany po střelecké stránce na delší dobu vše. Domácí sice měli šance, ty ale ve většině případů troskotaly na skvěle chytajícím bulharském brankáři Milenovi Kirovovi. Navíc po jednom nešťastném momentu v chrudimské defenzívě dotlačil do sítě hostující Petr Zapletal, který ve třinácté minutě vyrovnal na 1:1.

O osudu duelu rozhodla tříminutovýma mezi šestnáctou a osmnáctou minutou. To se úderná česká čtveřice prosadila hned třikrát, góly za sebou zaznamenali David Drozd, Pavel Drozd a Tomáš Koudelka, čímž stanovili poločasové skóre na 4:1.

A ihned po příchodu z kabin to padalo dál. Pátým bodem v zápase připravil Tomáš Koudelka gólovou radost pro Matěje Slováčka, o několik sekund později se k dvougólovým střelcům zařadil i nejproduktivnější hráč celé ligy David Drozd. K vidění byla řada dalších příležitostí, definitivní tečku za skóre udělal pět minut před koncem po asistenci Doši Dominik Balog. ¨

Chrudim doma porazila Českou Lípu výsledkem 7:1 a posunula se před Teplice na první místo tabulky!

Statistiky zápasu

Branky: 4. Koudelka (D. Drozd), 16. D. Drozd (Koudelka), 17. P. Drozd (Koudelka), 18. Koudelka (Slováček), 22. Slováček (Koudelka), 22. D. Drozd (Slováček), 35. Balog (Doša) – 13. Zapletal.

Sestavy

FK Chrudim: Dudu (Javorski) – Everton, Mareš, Kubát, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Balog, Slováček. Trenér: Felipe Conde.

FC Démoni Česká Lípa: Kirov (Lecjaks) – Fichtner, Potoček, Demjančuk, Bialek, Rozboud, Klimt, Zapletal, Maur. Trenér: Karel Kruliš.

Ohlasy po utkání:

Tomáš Koudelka (hráč FK Chrudim): „Myslím si, že můžeme být s předvedenou hrou docela spokojeni. Každým zápasem se nám daří čím dál tím více připravovat věci, které zkoušíme na tréninku a nese nám to ovoce. Tentokrát to byl další zápas, do kterého jsme nastoupili ve vysokém tempu a ač to bylo chvíli 1:1, tak jsme měli velké množství brankových příležitostí. Někdy to dokázal brankář zázračně chytit, pak jsme zase chvilku šance zahazovali. Naštěstí jsme drželi koncentraci hodně vysoko a věděli jsme, že pokud budeme v tomto trendu pokračovat, tak branky přijdou. Začátek druhého poločasu jsme měli dobrý, vstoupili jsme do něj dobře střelecky a pak už jsme si zkoušeli další věci, které se nám budou hodit do dalších zápasů.”

Karel Kruliš (trenér FC Démoni Česká Lípa): „Zápas který jsme odehráli byl z naší strany zodpovědný a snažili jsme se plnit to co jsme si naordinovali, ale síla soupeře který má ty nejvyšší ambice byla obrovská. Soupeři gratuluji k vítězství.“

Zdroj: fkerapack.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here