V Družstevní ulici se propadla krátce po opravě asfaltového povrchu část vozovky

0
435
Foto: Město Chrudim, tiskový úsek

Ve čtvrtek 2. prosince krátce před osmou ráno řešila hlídka v prodejně potravin na Palackého třídě krádež zboží. Mladá žena z Pardubic zde odcizila zboží v celkové hodnotě 443 Kč. Jelikož se ke svému jednání doznala, byl s ní přestupek krádeže vyřešen uložením pokuty. Odcizené zboží bylo nepoškozené vráceno zpět do prodeje.

Propadlá část vozovky v Družstevní ulici

V 9.20 hodin oznámil občan na linku 156, že je v blízkosti autobusové zastávky v Družstevní ulici propadlá část vozovky. Na místě bylo zjištěno, že u kanalizační vpusti byla provedena oprava asfaltového povrchu, který se začal propadat. O věci byl proto informován odpovědný pracovník odboru investic, který převzal věc k řešení.

Tři parkovačky po upozornění na náměstí U Vodárny

Po půl jedné odpoledne vyjížděla hlídka k oznámení o špatném parkování na náměstí U Vodárny. Oznámení zde bylo vzápětí vyřešeno umístěním tří výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

Oznámení o parkování aut na zeleni se nepotvrdilo

O necelou hodinu později byli strážníci přivoláni do Čáslavské ulice, kde měla na veřejné zeleni parkovat vozidla. Provedenou kontrolou nebylo však žádné vozidlo parkující na zeleni zjištěno.

Nález mobilního telefonu s doklady v ulici Na Výsluní

V 20.35 hodin se na strážníky obrátila žena, která uvedla, že v ulici Na Výsluní nalezla mobilní telefon a doklady. Strážníci tedy od oznamovatelky uvedené věci převzali a po zadokumentování je uložili do oddělení ztrát a nálezů.

Setkání přátel rušilo noční klid v ulici Dr. Bartůňka

Pár minut po jedné hodině v noci vyjížděli strážníci do ulice Dr. Bartůňka k oznámení o rušení nočního klidu. Hlasité projevy osob měly vycházet z jednoho z místních bytů. Strážníci na místě jednali s mužem bydlícím v uvedeném bytě. Ten uvedl, že zde měl sezení s několika přáteli. Po poučení o době nočního klidu setkání ukončili.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here