Kamerový systém zachytil v chrudimském Albertu zloděje kosmetiky. Teď po něm pátrají strážníci

0
556
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pondělí 27. prosince v 8.32 hodin oznámila žena na linku 156, že jsou v sídlišti Na Špici u popelnic dvě malá koťata, která jsou uložena v papírové krabici. Po příjezdu na místo oznamovatelka strážníkům uvedla, že koťata mezitím utekla neznámo kam.

Parkovačka po upozornění občana v Malecké ulici

Po desáté dopoledne vyjížděla hlídka do Malecké ulice, kde měla podle oznámení vozidla parkovat na vodorovném dopravním značení. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním dvou výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

Hlídka musela budit na chodníku muže z Hrochova Týnce

Krátce před 14. hodinou prověřovali strážníci oznámení o bezdomovci ležícím na chodníku ve Slatiňanech. Hlídka na místě zjistila, že jde o muže z Hrochova Týnce. Muž byl orientován a schopen samostatné chůze. Po jednání s hlídkou z místa v pořádku odešel.

Kamerový systém v Albertu zachytil zloděje kosmetiky

Po 18. hodině byli strážníci přivoláni do obchodního domu Albert, kde mělo dojít ke krádeži zboží. Provedeným šetřením bylo zjištěno, že pachatel odcizil v prodejně kosmetiku v hodnotě tisíc korun a s ní následně utekl. Vše bylo zachyceno kamerovým systémem prodejny. Strážníci případ zadokumentovali a další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření.

Žena si stěžovala na hlasitou hudbu u zimního stadionu

V 22.53 hodin se na strážníky obrátila žena, která v oznámení uvedla, že u zimního stadionu parkují vozidla, ze kterých je slyšet hlasitá hudba. Strážníci provedli kontrolu uvedené lokality, avšak na místě byl klid a žádná hudba nebyla zaregistrována.

Rušení nočního klidu v ulici Dr. Václava Peška

Po druhé hodině v noci řešila hlídka v ulici Dr. Václava Peška oznámení o rušení nočního klidu, kdy měla hlasitá hudba vycházet z jednoho z bytů. Strážníci se dostavili k uvedenému bytu, na zvonění a klepání však nikdo nereagoval, po chvíli ale hlasitá hudba utichla. Jelikož hlídce nikdo neotevřel, byla záležitost dořešena ranní směnou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here