V chrudimském Albertu byly zadrženy během dne dvě zlodějky. Obě odsud odešly s pokutou

0
231
Foto: Pixabay.com

Ve středu 29. prosince krátce před jedenáctou dopoledne vyjížděla hlídka do obchodního domu Albert, kde měla být zadržena žena podezřelá z krádeže zboží. Šetřením na místě bylo zjištěno, že zde žena z Pardubic odcizila zboží v celkové hodnotě 578 Kč. Jelikož se ke svému jednání doznala, byl s ní přestupek krádeže vyřešen uložením pokuty. Po 16. hodině zde hlídka řešila další případ krádeže, tentokrát šlo o zboží v hodnotě 260 Kč. I v tomto případě se mladá žena ke krádeži doznala a přestupek s ní byl vyřešen uložením pokuty.

Vzájemná potyčka bezdomovců v bývalé sběrně

V 18 hodin oznámil občan na linku 156, že v prostorech bývalé provozovny sběrných surovin v Tovární ulici zaslechl podivné zvuky, jakoby tady docházelo k fyzickému napadení. Po příjezdu hlídky na místo bylo zjištěno, že zde došlo k fyzickému napadení mezi bezdomovci. Věc již na místě řešila Policie ČR.

Společný zákrok s policisty u dvou agresivních osob

Před 21. hodinou se s žádostí o pomoc na strážníky obrátili policisté ze zdejšího obvodního oddělení. Jednalo se o asistenci při zákroku u dvou agresivních osob v Havlíčkově ulici. Strážníci na místě postupovali podle pokynů policistů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here