Ryby, který uhynuly v jezírku v Městském parku, skončily v mrazicím boxu Technických služeb Chrudim

0
345
Foto: JSDHO Chrudim

V neděli 2. ledna v 10.33 hodin požádal strážníky o spolupráci operační důstojník hasičů, a to při zásahu v Městském parku, kde došlo k úhynu ryb. Strážníci zde asistovali při výlovu a následně převezli uhynulé ryby do mrazicího boxu v Technických službách Chrudim, odkud byly předány k odborné likvidaci.

V lesíku U Stadionu měly děti házet petardy

V 12.10 hodin oznámila žena na linku 156, že v prostoru lesíka naproti sídlišti U Stadionu hází děti petardy. Hlídka provedla kontrolu uvedené lokality, avšak žádné použití pyrotechniky nebylo v době kontroly zaznamenáno.

Parkovačka za špatné parkování v Koželužské ulici

Po 15. hodině řešila hlídka v Koželužské ulici oznámení o špatném parkování. Věc zde byla vyřešena umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče.

Muž si všiml otevřených dveří bytu v Pardubické ulici

Krátce před 18. hodinou byli strážníci přivoláni do Pardubické ulice, kde si muž všiml, že u jednoho z bytů jsou otevřeny vchodové dveře. Na dveřích nebyly zjištěny žádné viditelné stopy po násilném otevření. Hlídkou byl kontaktován majitel bytu, jenž jí předal kontakt na muže, který je tady v nájmu. Ten se posléze dostavil na místo a byt si zkontroloval. Vše bylo v pořádku. Strážníkům uvedl, že při odchodu musel špatně dovřít dveře.

Dvanáct parkovaček po upozornění v Luhanově ulici

V 20.25 hodin oznámil občan špatné parkování v Luhanově ulici. Podle jeho sdělení zde měla vozidla parkovat na veřejné zeleni a na chodníku. Oznámení bylo na místě vyřešeno umístěním dvanácti výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here