Zákaznice chrudimské Billy byla okradena o batoh. Zlodějky stihly utéct a hledá je policie

0
553
Foto: Kodl Cr

Ve čtvrtek 30. prosince v 7.51 hodin oznámil občan na linku 156, že se na komunikaci vedoucí z Rabštejnské Lhoty do Slatiňan pohybuje muž, zřejmě bezdomovec, který vstupuje před projíždějící vozidla. Strážníci uvedeného muže nalezli ve Slatiňanech. V době kontroly se pohyboval po chodníku a k věci byl řádně poučen.

Vyšetřování krádeže batohu v Bille převzala policie

V 12.42 hodin byli strážníci přivoláni do prodejny Billa, kde mělo dojít ke krádeži batohu. Pachatelky měly z obchodu utéct. Vzhledem ke způsobu provedení krádeže a k charakteru věcí, které batoh obsahoval, byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která věc převzala k šetření. Strážníci provedli kontrolu v širším okolí prodejny, avšak osoby podezřelé z krádeže se nepodařilo nalézt.

Hlídka hledala zaběhnutého psa u Lidlu a v Dašické ulici

Před 16. hodinou prověřovala hlídka oznámení o volně pobíhajícím psovi, který se měl nejprve pohybovat v okolí prodejny Lidl a poté měl běžet Dašickou ulicí. Podle oznamovatelky, se kterou strážníci na místě jednali, pes dále utekl směrem k Vestci. Hlídka provedla kontrolu uvedené lokality, avšak psa nenalezla.

Někdo házel večer v ulici Čs. armády petardy

V 19.10 hodin přijali strážníci oznámení, že v ulici Čs. armády někdo hází petardy. Strážníci provedli kontrolu uvedené ulice a přilehlého okolí, ale žádné užití pyrotechniky nebylo zaregistrováno.

Peněženka nalezená v Albertu skončila v oddělení ztrát

Po 20. hodině převzali strážníci v obchodním domě Albert nalezenou peněženku, obsahující osobní doklady a finanční hotovost. Po zadokumentování byla peněženka uložena do oddělení ztrát a nálezů.

Stížnost na hlasitou hudbu v sídlišti U Stadionu

Ve 23.08 hodin oznámil občan na linku 156, že je v sídlišti U Stadionu z balkonu bytu slyšet hlasitá hudba. Provedenou kontrolou nebylo rušení nočního klidu zaznamenáno. Na místě byl klid a žádná hudba zde nehrála.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here