Zloděj sice stihl z chrudimského Kauflandu utéct, ale byl ještě týž den dopaden hlídkou strážníků

0
294
Foto: Pixabay.com

V pátek 31. prosince v 7.29 hodin přijali strážníci oznámení, ve kterém oznamovatelka uvedla, že na její zahradu v Medlešicích vběhl cizí pes. Před příjezdem hlídky si psa na místě převzal jeho majitel.

Nalezený mobilní telefon byl vrácen majitelce

V 8.45 hodin převzali strážníci ve služebně nalezený mobilní telefon. Následně byla zjištěna jeho majitelka, které byl ještě týž den předán.

Zloděj sice z Kauflandu utekl, ale byl nalezen

Krátce po dvanácté dopoledne byla hlídka přivolána do obchodního domu Kaufland, kde mělo dojít ke krádeži zboží. Pachatel však z místa utekl. Šetřením na místě se podařilo zjistit jeho totožnost. Strážníci se pokusili muže kontaktovat v místě jeho přechodného bydliště, zde se ale nezdržoval. O dvě hodiny později se ho strážníkům podařilo nalézt v jedné z místních ubytoven. Jelikož se muž ke krádeži doznal, byla mu uložena pokuta.

Bezdomovec si stěžoval na silné bolesti nohou

O hodinu později vyjížděla hlídka k čerpací stanici Shell, kde se měl nacházet muž, který si měl stěžovat na silné bolesti nohou. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že jde o místního bezdomovce. Muž si stěžoval na silné bolesti nohou a strážníkům sdělil, že není schopen dojít do nemocnice k ošetření. Na místo byla proto přivolána sanita, jejíž posádka si muže následně převzala do své péče.

V sídlišti U Stadionu hořel večer odpadkový koš

Ve 20.09 hodin oznámila žena na linku 156, že v sídlišti U Stadionu u domu čp. 730 hoří odpadkový koš. Provedenou kontrolou bylo zjištěno, že koš před příjezdem hlídky někdo uhasil.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here